Kviečiame poilsiui tik su galimybių pasu. Plačiau
 

Iškylavimas gamtoje ir prabanga – jau suderinama!

Laukiniai žygiai gamtoje kartu su prabangia nakvyne – jau suderinama kartu su SPA VILNIUS.

Ilgos kelionės dviračiais, stovyklavimas miške, šokiai lietuje ir purvini vaikų plėšikų žaidimai Jums nebekels jokių buities rūpesčių. Atsipalaiduokite – žvejokite, uogaukite, grybaukite – kiek tik norite! O SPA VILNIUS lauks Jūsų – tarsi rūpestinga mama – su vakariene ir pūkų patalais.

Rytą pradėkite atsigaivindami krištolo skaidrumo mineralinio vandens baseine ir sveikais pusryčiais restorane. Pasiimkite mūsų kruopščiai Jums paruoštą SPA pikniko krepšį, su vaisias, užkandžiais bei gėrimais, ir – į svajonių žygį gamtoje. Pėsčiomis. Dviračiais. Baidarėmis. Su šeima, vaikais ar didele draugų kompanija. Patirkite pilną buvimo gamtoje džiaugsmą be jį lydinčių varginančių rūpesčių. 

Kad ir kokie pavargę ir purvini vakare būtumėte, mes pasitiksime Jus vakariene – sriuba ar ąsočiu šaltibarščių, pasiūlysime pasikaitinti pirtelėje, o – jei dar turite jėgų – suorganizuosime kiną po žvaigždėtu nakties dangumi.


Aktyvioms Poilsenybėms

Kiekvieną aktyvios Poilsenybės norą paversime realybe.

Jūsų rytas prasidės krištolo skaidrumo mineralinio vandens baseine, o pusryčiai paruoš artėjantiems nuotykiams gamtoje.

Kelionės dviračiais, žvejyba, stovyklavimas ar Dzūkijos miško gėrybių rinkimas – be jokių buities rūpesčių. Kūną gaubiant maloniam nuovargiui, Jus pasitiks minkšta lova bei pūkinės pagalvės, leisiančios atsikvėpti po aktyvios, įspūdžių kupinos dienos.

Pasinaudokite visais SPA VILNIUS teikiamais malonumais ir išskirtinėmis idėjomis aktyviai keliaujantiems


Pažintiniais takais

Keliaukite! Ar dviračiu, ar pėsčiomis – nenorėsite, kad miško takai ir takeliai baigtųsi, o Jūsų artimesnei pažinčiai su SPA VILNIUS supančia gamta, pasirūpinsime visomis reikiamomis priemonėmis. Po įveikto maršruto galėsite vėl pasinerti į kokybiško poilsio malonumus, todėl pasinaudokite SPA VILNIUS siūloma idėja kokybiškam ir aktyviam poilsiui!

Dviračių ir pėsčiųjų takų žemėlapiai, Jūsų Poilsenybe:

Saulės takasŽilvino takasŽvaigždžių orbitaNemuno takasMiško gėrybių apsuptyje

Ramybe dvelkiantys Dzūkijos miškai Jums pasiūlys ne tik atpalaiduojantį medžių ošimą, bet ir gausias miško gėrybes. Net jei grįšite tuščiomis - Jūsų visada lauks gardi ir šilta vakarienė bei minkšti it debesys pūkų patalai.

miško gėrybių žemėlapis


Žūklės malonumuose

Žūklė, kurioje Jums lieka tik čempioniškas malonumas – pagauti laimikį. Visgi svarbiausia, kad grįžtumėte kupini įspūdžių. Tad po nuotaikingos išvykos jėgas atgauti padės SPA VILNIUS virtuvės komandos paruošta gardi vakarienė.

laimikių žemėlapis


Mėgaukitės nuotykiais pušynuose, prie upių ar ežerų, bet poilsiui ir prabangiai nakvynei grįžkite į SPA VILNIUS.

Rezervuokite savo SPA