Optimalaus gydymo programa – tobulas laikas savo sveikatai

Šventinės dovanos išdalintos, metų darbai baigti, prasideda laikas sau! Na ir kas, kad žiema? Juk SPA VILNIUS tam ir sukurtas – tobulam laikui sau. 

Bene geriausia profilaktinė priemonė nuo žiemos depresijos, nerimo ir ligų – ką tik mūsų atnaujinta Optimali gydymo programa. Ją sudaro 4 nakvynės ir net po 5 SPA procedūras kasdien (parinktas gydytojo).

Specialus pasiūlymas – rezervuokite jau dabar ir gaukite net 15% nuolaidą programai (gyvenantiems dviviečiuose kambariuose - net 21% nuolaidą). Patogu planuoti iš anksto: pasiūlymas galioja nuo vasario 9 dienos iki pat birželio 5 dienos.

Atnaujinta Optimali gydymo programa išsiskiria savo balansu: tai intensyvi, asmeniškai gydytojo rekomenduotų net 5 SPA procedūrų per dieną programa, padedanti pasiekti sveikatingumo tikslų per, palyginus, trumpą laiką.

Procedūrų spektras išties įvairus: masažai, mineralinės vonios, druskų, deguonies, gintaro aroma muzikos terapijos ir daug kitų, sukurtų SPA VILNIUS meistrų. Be to, kasdien džiugins patogi nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje, pusryčiai ir vakarienė (švediškas stalas), pramogos mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse ir sportas treniruoklių salėje.

Rask laiko svarbiausiam pasaulyje žmogui – sau.

REZERVUOKITE