Programa „Vandens terapija“ su vakariene tik nuo 107 €. Plačiau
 

Poilsis po atostogų

Šiemet poilsis pajūryje neatrodo patrauklus dėl neprognozuojamo oro? Sodybos nuoma poilsiui su draugais vis primena organizacinius ir tvarkymosi rūpesčius? Po pramogų ir grilio gamtoje, savaitgalį vis primena laužo dūmų dvelksmas? Vandens pramogos su šeima, vaikais neprimena atostogų? Vasaros atostogų metu susiplanavote tiek aktyvių veiklų ir kelionių, kad po atostogų norite atostogų, dar šiek tiek kokybiško poilsio ir laiko sau?

Taip, Jūsų Poilsenybe, išskirtiniams Jūsų vasaros pabaigtuvių potyriams paruošėme puikių idėjų, kurios leis pakilti šiek tiek virš realybės, o apsigobus išskirtinio dėmesio šydu – tapti Poilsenybe kasdienybėje.

Kelias dienas praleiskite SPA VILNIUS, kur mūsų poilsio gidai viską padarys už Jus tam, kad galėtumėte ramiai mėgautis gaivaus mineralinio vandens prisilietimu ir SPA malonumais, gomurį lepinti restorano LABAI skoniais vasariškoje terasoje grilio patiekalais bei patogiai išsimiegoti pūkų pataluose.

Lėkti, skubėti viską pamatyti ir pavargti per atostogas visai nieko blogo. Svarbu, kad liktų nors kelios dienos po jų tikroms SPAtostogoms be plano ir rūpesčių – tik Jūs, Poilsenybe, ir lepinantis SPA VILNIUS dėmesys.

SPA programa „Iki, nuovargi!” – desertas Jūsų atostogoms, kuris užtikrins, kad kupini jėgų, naujų idėjų ir energijos galėtumėte grįžti į įprastas veiklas nuo 135 € para

Nurodyta pasiūlymo kaina yra dienos kaina žmogui, apsistojant dviese naujo dizaino dviviečiame kambaryje be balkono.

Plačiau apie programą

 

spa masazas