Karališkas ir išskirtinis poilsis darbo dienomis su 15 % nuolaida! Plačiau
 

Žvaigždėta Naujametinė naktis 2024

 

Šventinį vakarą ragausime gardžius restorano LABAI patiekalus, klausysimės gyvos muzikos – visus savo dainomis linksmins EGLĖ JURGAITYTĖ, vakaro šventinę nuotaiką kurs renginio vedėjai ŠOUMENAI ir, žinoma, mėgausimės žvaigždėta Naujametine naktimi – pasitikite Naujuosius 2024 metus SPA VILNIUS Druskininkuose!

Vakaro pradžia mažiems ir dideliems – 20 val.

Naujųjų metų programoje:

  • koncertuoja EGLĖ JURGAITYTĖ;
  • šventinė pasaulio virtuvių vakarienė su gyva muzika;
  • Kalėdų Senelio paieškos, aktyvios ir kūrybinės veiklos, šokiai, dainos, piešimas ant veidų, muilo burbulų šou, šventiniai kostiumai, cukraus vata, spragėsiai ir kitos staigmenos.

Naujųjų metų sutikimo metu vietą prie staliuko galima įsigyti net keturiose skirtingose SPA VILNIUS Druskininkai erdvėse. Svečiai, užsisakę šventinę vakarienę restorane LABAI, Židinio arba Cibus salėje iš šių erdvių susitiks vakaro koncerte, kuris vyks restorane LABAI. O vaikams iki 12 metų rekomenduojame laiką leisti su bendraamžiais atskiroje erdvėje su išskirtine programa jiems, ten bus patiekiamas ir maistas. Jei visgi norite kartu su vaikais sėdėti prie bendro stalo – tuomet siūlome vaikišką bilietą kartu su Jumis pasirinktoje salėje. Tokiu atveju vaikai vis tiek galės užsukti ir leisti laiką su bendraamžiais specialioje vaikų programoje.


Programos kaina:

Restorane LABAI
Pagrindinė, Jums įprasta ir tikrai matyta SPA VILNIUS Druskininkai salė

279 € dabar TIK 249 €

Restorano LABAI Židinio salėje
Greta restorano esanti mažoji, ką tik atsinaujinusi salė, kurioje pasinersite į bendrą restorane LABAI tvyrančią atmosferą.​

249 € dabar TIK 219 €

Restorano LABAI Cibus salėje
Greta restorano esanti atskira salė

219 € dabar TIK 189 €

SPA bare LABAI (atskira programa)
Šioje erdvėje vyraus ramesnė atmosfera, tad rekomenduojame ieškantiems ramesnio šventinio vakaro kartu su savo artimaisiais.

259 € dabar TIK 229 €

***

Vakaro programa vaikams iki 12 metų
Atskiroje erdvėje vyksianti Naujametinė programa vaikams, kur bus patiekiamas ir specialus vaikams skirtas meniu. Leiskite šėlti vaikams su bendraminčiais! Mažuosius linksmins ir į veiklas įtrauks vakaro animatoriai LINKSMASIS LAGAMINAS. Šiuo atveju vaikams prie tėvų stalo vieta nėra paliekama.

149 € dabar tik 119 €

Programa gali būti keičiama.

Paskubėkite rezervuoti! Išankstinės kainos galioja ribotą laiką.

Rezervuokite telefonu +370 313 53811 arba internetu