Vaikų priežiūra

Ilsėkitės kartu su vaikais – mūsų SPA jų laukia žaislų ir įvairiausių įtraukiančių žaidimų kupinas vaikų kambarys, kur juos galėsite palikti paslaugių auklių priežiūrai. Tai yra puikus sprendimas tėvams, norintiems ne tik ramiai mėgautis SPA centro paslaugomis, bet ir suteikti įspūdžių savo vaikams. Vaikų kambaryje užsiėmimų ras ir patys mažiausieji, ir vyresnieji. Mažylius džiugins žaislų pilnas maniežas ir saugios sūpynės, o jei suimtų miegas – čia pat laukia ir minkšta lova.

Vyresnieji galės rinktis įvairius stalo žaidimus: „Lego“ kaladėles, dėliones, mozaikas, konstruktorius, lėles, mašinas. Taip pat jie galės piešti, lipdyti, siuvinėti, skaityti knygas, lankstyti popierines figūras ir kt.

Paauglius sudomins kompiuteriniai žaidimai arba vaikų atostogų metu organizuojamos programos – linksma karaokė ir kėglių varžybos, įvairios smagios estafetės. Vaikai turės galimybę išbandyti savo jėgas populiarumo visame pasaulyje sulaukusiame žaidime „Nintendo Wii“, valdomame žmogaus judesiais ir propaguojančiame aktyvų žaidimo stilių. Žaidimų rinkinį sudaro specialiai atrinktos, į paplūdimio sporto stovyklą nukeliančios, veiklos – tokios sporto šakos, kaip tenisas, plaukimas vandens motociklu, fechtavimasis ar krepšinis. Kartu su išradingomis prižiūrėtojomis, naujais draugais, daugybe žaislų ir užsiėmimų Jūsų procedūrų laikas vaikams neprailgs.