Nauja programa - Rytietiška žiemos SPAsaka tik 135 € Plačiau

Dvi stiprios asmenybės papildė SPA VILNIUS Dienos SPA komandą

Prie SPA VILNIUS Dienos SPA komandos prisijungė Gabrielė ir Margarita, kurios savo patirtimi pasiruošusios pasidalinti su Jumis, Poilsenybe.

Skubame pasidžiaugti, kad SPA VILNIUS dienos SPA komandą papildė naujos specialistės su išskirtine savo patirtimi.

Kosmetologė Gabrielė Brazlauskaitė 2021 m dalyvaudama Lietuvos kosmetologijos čempionate užėmė 1 vietą, savo žiniomis ir patirtimi, sugebėjusi įveikti net 20 stipriausių šioje srityje Lietuvoje varžovių.

Gabrielė „Art of Beauty“ mokykloje įgijo kosmetologės profesiją, o įgytas chemijos bakalauro diplomas, padeda įvertinti kosmetikos produktų sudėtis, jų junginius ir parinkti tik Jums tinkamiausius produktus.

Gabrielė dienos SPA atlieka įvairias veido puoselėjimo procedūras.

Margarita Aleksejava Sugiura net 8 metus praleido Japonijoje kur Nagojos mieste “Miss Paris” grožio mokykloje įgijo kosmetologės ir kūno priežiūros specialybę.

Margarita labai domisi įvairiomis masažo technikomis, todėl aktyviai savo žinias gilina seminaruose, mokymuose. Dienos SPA išbandykite Margaritos atliekamą Kobido bei kitas veido puoselėjimo procedūras.

 

Registruotis veido odos puoselėjimo procedūroms pas Gabrielę bei Margaritą galite telefonu 8 5 2629200 arba elektroniniu paštu vilnius@spavilnius.lt;

 

IŠSIRINKITE SAVO SPA POILSĮ