Programa „Vasaros lengvumas“ tik 121 € Plačiau

Margaret Dabbs – lyderiai rankų ir pėdų priežiūros paslaugų bei produktų sektoriuje

Margaret Dabbs London - tai prabangus ir ypatingas, visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kuris jau atkeliavo ir į Lietuvą – išskirtinai tik SPA VILNIUS centrus! SPA VILNIUS yra vienintelis Margaret Dabbs atstovas Baltijos šalyse.

Margaret Dabbs yra profesionali rankoms bei pėdoms sukurta paslaugų bei produktų linija, naudojama profesionalių kosmetologų ir specialistų, atliekant procedūras aukščiausios klasės viešbučiuose bei SPA centruose visame pasaulyje. Ši inovatyvi, unikaliai grožį bei sveikatą sujungianti rankų ir pėdų priežiūros linija garantuoja prabangos pojūtį bei veiksmingą rezultatą, kurį padėjo sukurti profesionali Margaret Dabbs komanda.

Margaret Dabbs - prekės ženklo kūrėja, žymi pėdų gydytoja ir ekspertė, įkūrusi savo pirmąją pėdų kliniką Londone 1998 m. Laikui bėgant atsirado poreikis sukurti Margaret Dabbs London prekės ženklą kartu su pėdų klinikomis ir nagų SPA Jungtinėje Karalystėje bei Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Viena pagrindinių ir išskirtiniausių Margaret Dabbs produktų sudedamųjų dalių - Emu (stručių) aliejus. Tai grynas ir natūralus produktas, kurį jau daug amžių Australijos aborigenai vertina dėl savo gydomųjų savybių. Jis suminkština, sudrėkina odą, padeda jai greičiau regeneruotis. Emu aliejus suteikia senėjimą stabdantį, drėkinamąjį bei gydomąjį poveikį, o citrininė mirta užtikrina nuostabų kvapą. Šie produktai sukuria ilgalaikius rezultatus bei leidžia mėgautis nepriekaištinga šilkine rankų ir pėdų oda.

SPA VILNIUS centruose Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje Jūs jau turite galimybę mėgautis išskirtiniu ir prabangiu Margaret Dabbs manikiūru ir pedikiūru. Galite rinktis iš Jūsų poreikius geriausiai atitinkančių procedūrų įvairovės: nuo express manikiūro iki prabangaus SPA pedikiūro ritualo.

Margaret Dabbs – tai apdovanojimus pelniusių paslaugų ir produktų linija Jūsų rankoms bei pėdoms. Siekiantiems tobulumo ir prabangos!