Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Naujiena Dienos SPA – geišų veido paslaptys

Belaukiant, kol prie Baltojo tilto pražys sakuros, SPA VILNIUS Dienos SPA pristato japonišką MENARD kosmetiką.

Daugiau nei 60 metų kuriama subtiliai prabangi MENARD kosmetika – Azijos moterų grožio eleksyras. MENARD kuria ir specialius veido odos priežiūros SPA ritualus, kurie – reguliariai atliekami – gali prilygti estetinės chirurgijos poveikiui.

Kartais jėgų nėra, o reikia, kad veidas – spindėtų; ilgai lauktas pasimatymas, svarbus dalykinis pokalbis... Tokioje situacijoje padės MENARD SPA veido odos priežiūros ritualas. Lietuvoje juos gali atlikti tik specialiai išmokyti, kvalifikuoti specialistai – jie laukia SPA VILNIUS Dienos SPA Vilniuje.

SPA meistrai pasakoja, kad MENARD SPA ritualai pasižymi rytietiška SHIATSU masažo technika: tai visuma masažinių judesių, paremtų akupunktūra, kai pirštų galiukais masažuojami biologiškai aktyvūs taškai, jų poveikis siekia net pačius giliuosius audinius ir taip lygina raukšleles ir stangrina veido ir dekoltė odą

Ypatingas dėmesys MENARD SPA ritualų metu skiriamas itin jautriai paakių odai. Tai atgaivina drėgmę apie akis, šalina pabrinkimą ir nuovargio žymes. Sudiev, nemigo naktys – jūsų ženklų nelieka!..

Pasirinkta MENARD vaistažolių kaukė, skirta veido valymui, minkština odą ir pašalina negyvas ląsteles, jos sudėtyje yra aviečių, jojobos, japoniškos rožės, ramunėlių ir čiobrelių ekstraktų.

SPA VILNIUS Dienos SPA galite pasirinkti vieną iš trijų MENARD veido priežiūros procedūrų, kurios sukurtos vadovaujantis tais pačiais principais:

Kurį SPA ritualą bepasirinktumėte, veido oda bus akivaizdžiai skaistesnė ir lygesnė ir šis įspūdis išliks mažiausiai savaitę.

Sakoma, kad geiša gali gatvėje sustabdyti vyrą vien pažvelgusi į jį akimis... Metas ir mums pasidžiaugti jų grožio paslaptimis, kurias dovanoja MENARD kosmetika. MENARD SPA – japoniškų technologijų, tradicijų ir gamtos sąjunga Jūsų grožiui.

Tik SPA VILNIUS