Žiemos programa „Šaltį iškeisk į šilumą!“ tik 135 € + dovana. Plačiau

SPA VILNIUS meistrės sėkmė kosmetikų ir kosmetologų masažų konkurse

Šiais metais tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė 2023“ buvo turtinga ne tik informacija apie priemones, procedūras ar paslaugas, padedančias puoselėti individualų grožį, bet ir įvairiais renginiais. Vienas jų – I-asis atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų masažų konkursas, kur kosmetologė–masažo meistrė Benita Bartoševičienė ne tik atstovavo SPA VILNIUS, bet ir laimėjo pirmąją vietą.

Kosmetikų ir kosmetologų asociacija šiais metais pirmąjį kartą organizavo atvirą Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų masažų konkursą, kuriame varžėsi jauniai ir profesionalai. Tokie renginiai yra puiki proga išbandyti savo jėgas. Jie ne tik atspindi žinių bagažą bei meistriškumo lygį, bet ir atskleidžia talentus.

Konkurso dalyviai turėjo atlikti dvi užduotis: klasikinį nugaros masažą ir laisvąją veido masažo programą. SPA VILNIUS meistrė Benita pasirinko Kobido ir gintaro terapiją, atspindinčią kompleksinę kūno ir sielos poilsio filosofiją. Ji yra skirta veido odos stangrinimui, limfos pertekliaus drenažui, bendram kūno bei minčių atpalaidavimui ir energetiniam subalansavimui pasineriant į gintaro glamones. Procedūra prasideda mikro pečių masažu vos tik atsigulus ant gintaro pagalvėlės, švelnių šepetėlių ir šiltų rankšluosčių prisilietimas prie veido palydi į visišką atsipalaidavimą. Kaklo ir pečių juostos masažas nuima rūpesčius ir išlaisvina kūną, judesiai dekoltė zonoje suaktyvina limfinius mazgus. Kobido masažas stangrina veido odą mažindamas raukšlių gylį bei gerindamas kraujotaką, o gintaro lazdelės nudrenuoja limfos perteklių. Terapija užbaigiama gaivaus vėsinančio rankšluosčio prisilietimu ir galvos išjudinimu. Tai puikus pasirinkimas skubantiems ir siekiantiems maksimalaus rezultato - nuraminti kūną bei mintis lepinant veido odą.

Ir tai yra tik vienas iš būdų sulėtinti greitį šurmuliuojančiame veiklų bėgime bei iš naujo atrasti užburiančiąją vidinę ramybę. Kiekvienas tam atranda savąją terapiją. Kobido masažu galite pasilepinti ir Dienos SPA Vilniuje, o taip pat išbandyti ir autorinė Benitos veido, galvos ir pėdų masažą „Vidinė Ramybė“.