Stiprėja SPA VILNIUS komanda sostinėje!

SPA VILNIUS Dienos SPA gretose Vilniuje - aukščiausios kategorijos veido priežiūros meistrė Marina Guptor! 

Sena išmintis mus moko, kad reikia žmogų vertinti ne pagal tai, ant kurio laiptelio jis stovi, bet pagal tai, kiek jų užlipo.

Marinos Guptor profesinis kelias prasidėjo Vilniaus kolegijoje, kur ji įgijo kosmetologės kvalifikacija. Nuo 2012 metų ji prisijungė prie SPA VILNIUS Dienos SPA, kur „užlipo daug laiptelių“, kol įgijo kolegų pripažinimą ir klientų pasitikėjimą.

„Kiekvienas klientas yra kelias, kurį kartu su juo turi nueiti“, – sako Marina Guptor, pabrėždama, kad labiausiai darbe patinka bendravimas su žmonėmis.

Moteris yra įvaldžiusi darbą su prabangia „Nimue“, „Forile’d“, ESPA  kosmetika – kiekvienam individualiai gali parinkti tinkamiausią variantą. Draugiški ir palaikantys kolegos padėjo atsiskleisti Marinos kūrybingumui – ji sukūrė autorinę atpalaiduojančią gintaro terapiją veidui, atliekamą su gintaro lazdelėmis.

„SPA VILNIUS Druskininkai turi gintaro kambarį, o Vilniuje procedūros su šiuo Baltijos auksu labai trūko“, – Marina pristato, kaip gimė masažo idėja.

Atpalaiduojanti gintaro terapija veidui – tai subtili prabanga, nepakartojama akimirka, nunešanti mus į paplūdimį, suteikianti galimybę pajusti jūros dulksną, putą, minkštą smėlį, vėją ir gintarą, kurį randame vaikščiodami pakrante. Sujungdami sveikatinančias gintaro savybes su tokiomis masažo technikomis, kaip chiromasažas, limfodrenažas, neurosedatyvinis masažas, mes atpalaiduojame ir tonizuojame veidą, kaklą ir pečių liniją.

SPA VILNIUS, įvertindamas Marinos Guptor kokybišką kasdienį darbą, palankius klientų atsiliepimus ir novatoriškumą, suteikia jai veido priežiūros meistrės vardą. Džiaugiamės ir sveikiname kolegę.

Ateikite į atsinaujinusį SPA VILNIUS Dienos SPA sostinėje ir išbandykite atpalaiduojančią gintaro terapiją veidui ar kitas SPA  procedūras.

Be to, primename, kad Jūsų gimtadienio dieną Vilniuje taikome 50% nuolaidą SPA procedūroms ir 20% nuolaidą prekėms.

Dienos SPA aukščiausios kvalifikacijos meistrai