Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Chiromasažas kūnui

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 75min.

Ar esate girdėję apie chiromasažą? O gal jau esate išbandę ir patyrę jo efektyvumą? Šio ypatingo masažo kilmė – saulėtoji Ispanija. 1920 m. buvo sukurta unikali technika sujungianti Europos bei Rytų efektyviausius masažo metodus su amerikietiškąja chiropraktika ir kineziologija.

Chiromasažas pasižymi judesių gausa ir įvairiapusiškumu. Be to, kiekvienos terapijos metu yra atsižvelgiama į Jūsų būseną bei individualius poreikius. Taigi, kaskart masažo metu būsite nustebinti vis naujų meistro taikomų judesių variacijų bei technikų.

Kartais prie klasikinių, nekintančių masažų būdų priprantama, nes liečiami tie patys raumenys bei odos plotai, o prie chiromasažo – ne, ir tai visiškai nepriklauso, kaip dažnai atliekamos procedūros.

Chiromasažo eiga ir poveikis:

  • Su meistru aptarę procedūros eigą ir Jūsų poreikius, įsitaisę ant masažinio stalo, leisitės į kūno bei pojūčių pažinimo nuotykius. Masažas bus pradedamas nuo bene didžiausią krūvį patiriančios dalies – nugaros. Specialūs judesiai išjudins sustingusius ir įsitempusius raumenis bei padės prisiminti tikrojo atsipalaidavimo saldumą.
  • Paeiliui mėgausitės kūno dalių masažu ir vis labiau apimančiu ramybės jausmu. Procedūra palankiai veikia esant raumenų nuovargiui, sąstingiui, patinimui, celiulitui, viršsvoriui ir kitoms fiziologinėms problemoms.
  • Chiromasažas aktyvina medžiagų apykaitą ir padeda deginti per dideles riebalų sankaupas. Todėl tai maloni ir lengva priemonė, norintiems padailinti savo kūno linijas. Be to, visiškai neskausminga.
  • Atpalaiduojantys masažo judesiai nuramins nervų sistemą ir padės atgauti psichologinę pusiausvyrą.

Chiromasažo nauda Jums:

  • Degina riebalus ir greitina medžiagų apykaitą;
  • Padeda atgauti sąnarių lankstumą ir šalina raumenų nuovargį;
  • Harmonizuoja emocijas ir pakelia nuotaiką;
  • Kiekvienos procedūros metu leidžia mėgautis vis naujais, maloniais pojūčiais.

Rekomendacijos: prieš procedūrą įvardinkite savo kūno problemas bei kitus lūkesčius, taip greičiau pasieksite laukiamo rezultato.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros