Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

FORLLE'D karališka procedūra su platina

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 90min.

Pasirenkite atsakyti į smalsius klausimus, kada slapčia apsilankėte pas plastikos chirurgą?

Forlle‘d tai – XXI amžiaus japonų mokslininkų išradimais paremta kosmetika, sukurianti plastinės chirurgijos efektą. Prabangi veido odos priežiūros procedūra su tauriuoju metalu platina atkuria odos imunitetą ir atstato pažeistą ląstelių struktūrą.

Taip retai kosmetikoje naudojama platina leidžia turėti savo mažytę paslaptį.

Veido procedūrą sudaro:

 • Jūsų veido odos tipo ir būklės nustatymas bei asmeninė konsultacija.
 • Veido odos ir lūpų nuvalymas, naudojant makiažo valiklį Hyalogy Remover for point make up.
 • Masažiniais judesiais paskirstoma P-effect clearance cleansing emulsija.
 • Paskirstomos P-effect re-purerance wash putos vėduokliniais šepetėliais ant veido ir dekoltė, pagal limfinės sistemos nutekėjimo kryptis
 • Drėkinančio Hyalogy Platinum Lotion losjono su platina įtapšnojimas veido, kaklo-dekoltė zonose.
 • Hyalogy Peeling lotion paskirstomas ant veido, kaklo-dekoltė zonose.
 • Įvedami 3 individualiai parinkti veido odos serumai.
 • Naudojant masažinį kremą atliekamas individualiai parinktas veido, kaklo ir dekoltė masažas.
 • Fiksuojančios veido kaukės-pleistro Hyalogy Platinum Face Mask su platina uždėjimas.
 • Individualiai parinkto kremo užtepimas ant veido, kaklo ir dekoltė.
 • Drėkinančio kremo Hyalogy Daily and Nightly cream for Eyes užtepimas aplink akis.
 • Apsauginio kremo Protective cream for lips užtepimas ant lūpų.
 • Specialisto rekomendacijos ir patarimai.

Procedūros poveikis:

 • Atstato pažeistą ląstelių struktūrą, stimuliuoja jų atsinaujinimą,
 • Tonizuoja ir stangrina veido odą, atkuria natūralų odos drėgmės lygį iki bazalinio epiderminio sluoksnio,
 • Vizualiai mažina pigmentacijos problemas ir raukšlių gylį.

Rekomenduojama: atlikti ne dažniau, kaip vieną kartą per savaitę.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros