Masažas „Saulės sonata“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 30min.

Kada paskutinį kartą jautėte, kad Jūsų pečių ir nugaros srityje tarsi drugeliai skraido, o kūnas jei galėtų, tai skirstų? Tai nuostabus potyris, aplankantis specialaus masažo metu, kuomet palepinate save ir nusimetate rūpesčių bei streso naštą. Įvairios baimės, nerimas ir kasdieninis tempas įsuka visus, o ypač miestų gyventojus ir sukausto pečius tarsi nepajudinami šarvai.

Masažas Saulės sonata yra sukurtas iš meilės ir noro padėti pajusti, kad gyvenimas yra šviesus bei nuostabus, kuomet kūno nekausto įsitempę raumenys ir niūrios emocijos. Šis unikalus metodas, apjungiantis efektyviausias masažo technikas, yra parengtas mūsų SPA meistrės.

Terapijos metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, atsakingi už baimės ir nerimo emocijas.  Tad, jei stresas yra Jūsų dažnas palydovas, pasakykite jam „sudie“ ir leiskite masažo meistrui harmonizuoti Jūsų mintis. Juk kūnas ir protas yra viena sistema, jeigu vienas įsitempęs, kitas paseka jo pavyzdžiu ir taip susidaro uždaras ratas. Leiskite sau iš jo išeiti.

Masažo „Saulės sonata“ eiga ir poveikis:

  • Susipažinę su terapijos eiga ir patogiai atsigulę ant masažinio stalo, galėsite mėgautis pamažu atslūgstančia įtampa. Masažo meistras raminančiai ir tikslingai veiks specialius taškus pėdose bei kojose, o švelnus prisilietimas nutrauks visą dieną netylančias mintis. Palengva užplūs vidinė tyla ir palaima.
  • Ritmingas nugaros masažas išvaduos pečius iš kaustančių „šarvų“, suaktyvins kraujotaką ir padės normalizuotis įprastiems organizmo procesams, kuriuos trikdo nerimas ir sėdimas darbas ar pernelyg intensyvus fizinis krūvis.
  • Terapijos eigoje nebus pamirštos ir Jūsų akys, jas meistras palepins ramunėlių nuoviro kompresu. Tokiu būdu atsipalaiduos regos nervai, kurie nuolat patiria nemenką krūvį, kurį pajaučiame akių, galvos nuovargiu bei skausmu.
  • Šis autentiškas masažas ramina ir harmonizuoja emocinę pusiausvyrą, šalina nugaros ir pečių raumenų įtampas bei grąžina gerą nuotaiką. Parodykite savo kūnui, kad jį mylite bei puoselėjate ir susigrąžinkite prarastą energiją.

„Saulės sonata“ masažo teikiama nauda:

  • „Atrakina“ pečių juostą ir nugaros raumenis;
  • „Išlaisvina“ pavargusias rankas ir atpalaiduoja akis;
  •  Atstatyto dvasios ir kūno pusiausvyrą;
  • Sugrąžina džiaugsmą ir nudažo pasaulį naujomis spalvomis.

Rekomendacijos: nelaukite kol pečių nuovargis išaugs į rimtesnius negalavimus, pasirūpinkite savimi laiku ir pasitarkite su masažo meistru dėl kurso trukmės ar terapijos periodiško kartojimo.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros