Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Atpalaiduojanti gintaro terapija veidui

Procedūra netinkama:
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 60min.

Šis, saulę primenantis ir rankoje šilumą skleidžiantis mineralas, žmones domina jau nuo neatmenamų laikų. Gintaras vertinamas ne tik dėl savo kilmės išskirtinumo bei puikaus gebėjimo „prisitaikyti“ prie brangiausių juvelyrinių dirbinių, bet ir dėl savo gydomųjų savybių. Šis akmuo ramina, šildo, o jo „saulėta“ spalva atpalaiduoja ir pakelia nuotaiką.

Liesdamasis su oda, gintaras skleidžia šilumą ir tarsi įkrauna ląstelę, suteikdamas jai jėgos atsinaujinti ir funkcionuoti sveikai bei kokybiškai. Tai itin svarbu mūsų apsauginiam odos barjerui, jos atsinaujinimui, medžiagų apykaitos pagerinimui, atjauninimui.

Atpalaiduojanti gintaro terapija veidui – tai puiki galimybė pasinaudoti nuostabiomis lietuviškojo aukso - gintaro - savybėmis ir suteikti sau akimirką grožio bei palepinti ne tik savo kūną, bet ir jausmus.

Procedūros eiga

  • Specialisto konsultacija bei procedūros eigos aptarimas;

  • Atpalaiduojamasis kaklo, pečių, menčių bei krūtinės masažas;

  • Nervų sistemą veikiantys judesiai;

  • Kraujotakos ir limfos sistemos aktyvavimas, naudojant gintaro lazdeles;

  • Raumenų tonuso pakėlimas, įtampos sumažinimas, naudojant gintaro lazdeles;

  • Baigiamasis krūtinės, pečių, menčių bei veido masažas.

Procedūros poveikis:

  • Tai visą organizmą atpalaiduojantis masažas.

  • Procedūra sumažina psichoemocinę įtampą ir padidina organizmo atsparumą stresams.

  • Efektyviai pašalina nuovargį ir nuteikia pilnavertei, aktyviai protinei bei fizinei veiklai.

  • Sujungiant išskirtines gintaro savybes su tokiomis masažo technikomis, kaip chiromasažas, limfodrenažas, neurosedatyvinis masažas, atpalaiduojami įsitempę veido, kaklo ir pečių raumenys, pagerėja odos būklė.

Atpalaiduojanti gintaro terapija veidui rekomenduojama varginant raumenų įtampai, stresui, pasireiškiant fiziniam bei emociniam nuovargiui. Taip pat, norintiems pagerinti veido, kaklo bei krūtinės odos būklę, atgauti dvasinę pusiausvyrą bei vidinę harmoniją.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros