Hamamo ritualams 15% nuolaida!

Marokietiškas SPA ritualas

Išgyvenkite nuostabų Rytų tradicijų potyrį ir kūno bei sielos apvalymą. Jūsų lauks kūno šveitimas, kaukė ir drėkinimas mūsų meistrų rankomis ir stebuklingo poveikio produktais iš Maroko širdies: juoduoju muilu, Rasulo moliu, eukalipto, alyvuogių ir argano aliejais. Po procedūros dar ilgai mėgausitės neįtikėtinai švelnia ir glotnia oda, pagerėjusia kraujotaka, sumažėjusiu toksinų kiekiu, atsipalaidavusiu ir atjaunėjusiu kūnu.

 

SPA ritualas „1001 naktis“

Bent kartą gyvenime patirkite tokį gilų atsipalaidavimą, koks apima klausant Šacherezados pasakų. Garinėje pirtyje sušildytą kūną VILNIUS SPA meistrai švelniai nušveis senėjimą stabdančia putojančia druska su egzotiniais vaisiais, nupraus medžio pluošto kempine, pamaitins drėkinančiais aliejais – kada Jumis taip rūpinosi? Po ritualo jausite stiprų emocinį ir fizinį atsipalaidavimą, gėrėsitės nuostabiai švaria oda, džiaugsitės suaktyvinta kraujotaka ir limfotaka.

 

SPA ritualas Stebuklinga Aladino lempa

Panerkite į ritualą, savo galiomis prilygstantį Aladino lempos burtams. Giliai pirtyje sušildytą Jūsų kūną mūsų SPA meistrai išmasažuos medaus, gintaro ir Negyvosios jūros druskos mišiniu, atgaivins vandeniu, išglostys muilo putomis, nuplaus drėkinančiais aliejais – tai kūno terapija. Dar ritualo metu patirsite lengvumo pojūtį, o jam pasibaigus mėgausitės suaktyvėjusia kraujotaka, sveikesniu ir detoksikuotu organizmu, sustiprėjusiu imunitetu ir kūno energija.

 

Iki 2018 05 31 išbandykite SPA ritualus net su 15% nuolaida!