Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Užsakykite Atpalaiduojančią SPA programą ir gaukite dovanų!

Tikriausiai vaikystėje girdėjote legendinę pasaką apie stebuklingą Aladino lempą, kurią patrynus, atsiranda džinas, galintis išpildyti norus. Ir jeigu dabar Jūsų noras yra tiesiog atsipalaiduoti – šis SPA VILNIUS pasiūlymas būtent Jums.

Rezervuojant „Atpalaiduojančią SPA programą”, padovanosime riboto leidimo ESPA miego akinius, kurie Jūsų miegą pavers tikra pasaka.

Atpalaiduojanti SPA programa susideda iš 3 pagrindinių dalių: pirmiausia Jus palydėsime į hamamą, kur pakviesime patirti išskirtinai gilų atsipalaidavimą ir išsirinkti vieną iš trijų SPA ritualų: „1001 naktis“, „Stebuklinga Aladino lempa“ ar „Marokietiškas ritualas“. Atsipalaidavus kūnui, į ESPA aromaterapijos pasaulį pakylėsime atlikus veido odos analizę su specialia „Skin Vision“ lempa ir išskirtinai Jums parinkus atliksime veido procedūrą, o visiškam atsipalaidavimui pakviesime pasijusti tarsi Pekino ar Tokijo priemiestyje ir pasirinkti kinišką arba Šiatsu pėdų masažą, kuris suderins moteriškosios „In“ ir vyriškosios „Jan“ energijos harmoniją Jūsų organizme.

SPA VILNIUS dovana – riboto leidimo ESPA akių miego kaukė, kuri drėkina ir maitina odą visą naktį.

Patirkite viso pasaulio malonumus SPA VILNIUS!


Pasiūlymas galioja:
  • 2020 08 01-2020 08 31;
  • negalioja perkant dovanų kuponus;
  • nuolaidos nesumuojamos, įskaitant ir lojalius svečius;
  • nuolaida netaikoma užsakant paslaugas per trečiąsias šalis;
  • nuolaida netaikoma atsiskaitant sveikatos draudimu.