Naujiena! Vasaros programa „Vasaros atokvėpis“ Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Ar procedūras galime rezervuoti internetu?

Procedūras galite užsisakyti paskambinę mums telefonu +370 5 262 9200 ar el. paštu vilnius@spavilnius.lt, o taip pat internetu per mūsų partnerį Treatwell 


Ar galima internetu nusipirkti dovanų kuponą?

SPA VILNIUS internetiniame puslapyje galite nusipirkti dovanų kuponą procedūroms sumai. Pirkti dovanų kuponą


Kiek maksimaliai vienu metu gali būti atliekama procedūrų, jeigu atvyktume su kolektyvu?

Subtilia prabanga alsuojančioje ramybės oazėje SPA VILNIUS Dienos SPA, procedūrą išsirinks kiekvienas – savo svečiams siūlome pasirinkimą net iš 42 masažų ir 60 procedūrų. Vienu metu SPA procedūras galime atlikti 6 asmenims. Mūsų verslo klientų vadybininkai padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančią procedūrą ir suorganizuoti Jūsų komandos atsipalaidavimo sesiją.

+370 313 51454 arba SALES@SPAVILNIUS.LT


Ar galima pas Jus įsigyti kosmetikos priemonių?

SPA VILNIUS Dienos SPA centre yra SPA Boutique, kurio privalumas – patyrusių konsultantų teikiamos individualios konsultacijos. Parduotuvėje galima įsigyti ir produkcijos, su kuria atliekamos veido ir kūno procedūros Dienos centre.

SPA Boutique


Kada reikia atvykti prieš procedūrą?

Atvykite ne vėliau kaip 10 min. prieš SPA procedūrą, kad turėtumėte laiko užsiregistruoti, persirengti patogiais drabužiais ir atsipalaiduoti.


Kaip pasiruošti vizitui?

Rekomenduojame į procedūras ateiti be makiažo. Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną, ypač, jei planuojate atlikti kūno šveitimą. Viskuo, ko Jums prireiks procedūroms, pasirūpinsime mes: chalatu, šlepetėmis, rankšluosčiu – Jums beliks tik atsipalaiduoti.

SPA etiketas


Ar Jūsų SPA centras turi automobilių stovėjimo aikštelę?

SPA VILNIUS Dienos SPA neturi savo automobilių stovėjimo aikštelės, todėl kviečiame parkuotis automobilį viešose Vilniaus miesto aikštelėse aplink mūsų SPA centrą.