ESPA galvos, kaklo ir pečių masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė: 30min.

Šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas ir sėdimas darbas dažnai mums sukelia visokių nepageidaujamų pasekmių. Vienos dažniausių - nugaros, kaklo, pečių juostos ir juosmens srities skausmai. Įvairūs su įtampa bei kasdieniu stresu susiję negalavimai puola net ir aktyvų gyvenimo būdą išlaikančius žmones. Vienas veiksmingesnių metodų, padedantis ne tik atsikratyti skausmų, bet ir efektyviai šalinantis jų priežastis, yra masažas.

Masažo metu naudojami kokybiški eteriniai aliejai dar labiau sustiprina jo poveikį bei padeda klientui atsipalaiduoti.

Prieš galvos, kaklo ir pečių masažą mūsų specialistas išklausinės Jus apie Jūsų turimas sveikatos problemas bei padės pasirinkti pačius tinkamiausius ESPA Body Oil eterinius aliejus.

Po masažo Jūs dar galėsite kurį laiką patogiai pagulėti bei pailsėti. Vėliau gausite naudingus patarimus dėl Jums tinkamo dienos režimo ir rekomendacijas dėl kitų procedūrų kurso.

Būtent nugaros masažas yra reikšmingiausias žmogaus kūnui. Čia išsidėsčiusios daugybė kraujagyslių. Per nugarą eina stuburas, kuriame slypi nugaros smegenys, o nuo jų atsišakoja daugybė nervų. Taip pat nugaroje yra išsidėstę aktyvūs taškai, kuriuos veikiant galima normalizuoti atitinkamų vidaus organų darbą. Kartas nuo karto atliekamas galvos, kaklo ir pečių masažas daro aiškiai juntamą teigiamą poveikį visam organizmui:

  • Padeda atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek dvasiškai;
  • Normalizuoja kraujo ir limfos apytaką;
  • Pagreitina medžiagų apykaitą;
  • Padeda atsikratyti įvairių skausmų bei įtampų;
  • Stiprina imunitetą;
  • Padeda pasišalinti toksinams;
  • Atitolina senatvę.

Procedūra nerekomenduojama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros