ESPA kūno įvyniojimas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 60min.

Yra procedūrų, kurios tinka tiek vyrams, tiek moterims bei gali pagelbėti atsikratyti įvairių savijautos ir išvaizdos nesklandumų. Šis ESPA kūno įvyniojimas kaip tik toks ir yra. Jeigu trokštate ypatingai save palepinti, tačiau dar nesate apsisprendę, kaip tą padaryti, nebesvarstykite. Mūsų SPA specialistai šią procedūrą pritaikys kaip tik Jums, atsižvelgdami į Jūsų savijautą bei poreikius. ESPA kūno įvyniojimas gali būti:

 • Organizmą valantis ir detoksikuojantis;
 • Stimuliuojantis bei energizuojantis;
 • Drėkinantis ir maitinantis;
 • Raumenis atpalaiduojantis, mažinantis skausmus;
 • Stresą mažinantis;
 • Imunitetą stiprinantis;
 • Atstatantis.

Procedūros metu Jūsų oda bus atgaivinta bei pamaitinta individualiai parinktomis priemonėmis. Taip galėsite pasimėgauti įtampą mažinančiu galvos masažu su rausvojo molio galvos odą maitinančia kauke ESPA Pink Hair & Scalp Mud, kuris visiškai atpalaiduos Jūsų protą bei pašalins bet kokius prastos nuotaikos likučius.

Kaip atliekama ši procedūra:

 • Asmeninė konsultacija, kurios metu specialistas išsiaiškins Jūsų poreikius bei norus;
 • Kvapų pažinimas - susipažinsite su aromaterapiniais aliejais bei išsirinksite tinkamiausią;
 • Odos nušveitimas, kuris pašalins negyvas odos paviršiaus ląsteles ir kitokius nešvarumus bei parengs tolimesniems procedūros etapams;
 • Kūno kaukė-įvyniojimas, atliekamas su Jūsų poreikius atitinkančiomis priemonėmis;
 • Atpalaiduojantis bei raminantis galvos odos masažas;
 • Dušas bei kūno drėkinimas;
 • Specialisto rekomendacijos ir patarimai bei palydėjimas į poilsio kambarį.

ESPA kūno įvyniojimui mes naudojame tik aukštos kokybės priemones: vitaminais ir mineralais praturtintą vulkaninės kilmės dumblo ir žaliojo molio mišinį, detoksikuojančius dublius, aromaterapinius aliejus, rausvojo molio kaukę galvos odai bei giliai maitinantį odos drėkiklį arba formuojantį kūno sviestą. Jau po pirmos procedūros jausitės kaip naujai atgimę, tačiau mes rekomenduojame kartoti šią procedūrą šešis kartus, ne dažniau kaip kartą per savaitę. Taip bus pasiektas iš tiesų stulbinantis rezultatas.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros