Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Hemolimfodrenažinis masažas kūnui

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 90min.

Hemolimfodrenažinio viso kūno masažo technika pasižymi tuo, kad jo metu didžiausias dėmesys skiriamas limfiniams mazgams ir venoms. Dėl to suaktyvėja limfos ir kraujo apytaka bei medžiagų apykaita, o iš organizmo šalinami skysčiai ir toksinai. Šio masažo metu suaktyvinama visa limfos sistema, dėl ko gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai ir patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda, dingsta nuovargis, mažėja kūno apimtys ir celiulito požymiai.

​Hemolimfodrenažinis masažas taikomas ne tik kaip gydymo ir profilaktikos priemonė, jis ypač efektyvus šalinant celiulitą ir mažinant kūno apimtis. Neabejotinų rezultatų kovoje su celiulitu pasieksite, jei hemolimfodrenažinį masažą derinsite su anticeliulitiniu masažu, o taip pat sportuosite, sveikai maitinsitės ir naudosite įvairias kūno kaukes, įvyniojimus bei kontrastinį dušą.

 Hemolimfodrenažinį viso kūno masažą rekomenduojama atlikti esant:

 • Išsiplėtusioms venoms, kai išryškėjęs kapiliarų tinklas;
 • „Pavargusių kojų“ sindromui;
 • Susidarius „maišeliams“ po akimis;
 • Siekiant pagerinti bendrą organizmo savijautą;
 • Siekiant sustiprinti imunitetą;
 • Norint sumažinti kūno apimtis ir celiulitą.

Šios procedūros metu masažuojamas visas kūnas: sprandas, nugara, kryžkaulis, sėdmenys, kojos, pilvas, rankos. Masažo metu veikiami biologiškai aktyvūs organizmo taškai.

 Hemolimfodrenažinio masažo poveikis organizmui:

 • Išjudina užsistovėjusią limfą ir skatina jos tekėjimą,
 • Suaktyvina kraujotaką;
 • Subalansuoja skysčių kiekį organizme;
 • Pagreitina medžiagų apykaitą ir organizmo detoksikaciją;
 • Sustiprina kraujagyslių sieneles;
 • Padidina odos, raumenų ir sausgyslių elastingumą;
 • Mažina patinimus, išsiplėtusias venas ir matomus kapiliarų tinklus odos paviršiuje;
 • Naikina celiulito požymius.

Po seanso atsiradęs lengvumo ir šilumos jausmas neapleis Jūsų visą dieną, o pakili nuotaika, pasitikėjimas savimi ir nuostabus lieknumo pojūtis vers Jus šypsotis bei mėgautis visais gyvenimo malonumais.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros