Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Kiniškas pėdų masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė: 30min.

Taškinis pėdų masažas skaičiuoja jau ne vieną tūkstantmetį ir į mūsų kraštus atkeliavo iš Kinijos. Tai paprastas ir tuo pačiu labai efektyvus būdas, padedantis spręsti įvairias organizmo negalavimo problemas. Masažo metu balansuojama nervų sistema, gerinama energijos cirkuliacija ir šalinami streso padariniai.

Pasak kinų medicinos ir filosofijos, kiekvieno žmogaus kūne teka moteriška „In“ ir vyriška „Jan“ energijos. Jeigu sutrinka jų tėkmės balansas, pradeda formuotis įvairios ligos, prastėja nuotaika, atsiranda nuolatinis nuovargis.

Taškinis masažas gali būti dviejų rūšių – raminantis arba stimuliuojantis. Todėl galite pasirinkti, ko Jums labiau reikėtų bei norėtųsi. Terapijos metu stimuliuojant pėdų taškus, yra veikiami visi vidaus organai ir jų veiklos procesai. Priklausomai nuo norimo pasiekti tikslo, meistras skatins jų veiklą arba, priešingai, ramins pernelyg didelį aktyvumą.

Kiniško pėdų masažo eiga ir poveikis:

  • Pasisveikinę ir susipažinę su masažo procesu, atsigulsite ant nugaros ir leisitės į naujų jaudinančių potyrių kelionę. Meistras, pradėjęs švelniu šildančiu pėdų glostymu, ims specialiais judesiais stimuliuoti vieną po kito visus reikiamus taškus.
  • Bus veikiami visi vidaus organai: skydliaukė, bronchai, plaučiai, skrandis ir visa virškinimo sistema, gimda ar prostata ir kt. Taip pat atsipalaiduos akys, pasitrauks kojų ir rankų nuovargis, normalizuosis psichologinė būsena.
  • Jeigu Jums prisilietimas prie pėdų asocijavosi tik su kutenimu ir juoku, masažo metu, profesionalaus prisilietimo dėka, pajusite naują, nuostabią atsipalaidavimo palaimą ir grįžtančias jėgas.
  • Kiniškas pėdų masažas šalina fizinį nuovargį, emocinę įtampą, nerimą, nemigą, padidintą jautrumą ir kitus negalavimus. Atgausite gyvenimo džiaugsmą ir pajusite jėgų antplūdį.

Kiniško pėdų masažo nauda Jums:

  • Gerina kraujo ir medžiagų apykaitą;
  • Stiprina imunitetą ir harmonizuoja organizmo veiklą;
  • Atstato „In“ ir „Jan“ srovių pusiausvyrą bei suteikia energijos;
  • Mažina skausmus ir išlaisvina iš įtampos gniaužtų.

Rekomendacijos: patariama į terapiją eiti ne anksčiau kaip 1 val. po valgio, arba 30 min. iki jo.

! Dėmesio:

Tik kaip papildoma procedūra!

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros