Žiemos programa „Šaltį iškeisk į šilumą!“ tik 135 € + dovana. Plačiau

Veido, galvos ir pėdų masažas „Vidinė Ramybė“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Svajojate apie tikrą poilsį, kai nurimsta protas ir atsipalaiduoja kūnas? Veido, galvos ir pėdų masažas „Vidinė Ramybė“ – tobulas pasirinkimas patiriantiems įtampą ir norintiems harmonizuoti vidinę būseną bei susigrąžinti veido spindesį. Ši giliai atpalaiduojanti procedūra – tai atgaiva Jūsų veido odai, kūno raumenims ir nervų sistemai. 

SPA procedūros metu:

  • masažuojama veidas, dekoltė, pečiai, kaklas, galva ir pėdos;
  • naudojami cimbolai subalansuoja kūno vidinius virpesius;
  • masažiniai judesiai atpalaiduoja kaklo ir pečių juostą, kur kaupiasi bene daugiausia įtampos;
  • galvos masažas pagerina emocinę ir fizinę būklę, suaktyvina kraujotaką;
  • veidui naudojama QMS Medicosmetics kosmetika pamaitina odą ir sustiprina apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio;
  • naudojama kolageno paakių kaukė, kuri sujungia vietinio kolageno skaidulas, peptidus ir grynas molekules su hialurono rūgštimi, kad padėtų atnaujinti ir pridrėkinti odą;
  • pėdų masažas su vynuogių kauliukų aliejumi pagerina nuotaiką ir suteikia energingumo.

Patalpoje Jus pasitiks malonus bergamotės eterinio aliejaus kvapas. Ritualas prasidės cimbolų garso vibracijomis, padedančiomis kūnui susibalansuoti ir pasiruošti procedūrai. Pirmiausia specialistas paruoš veido odą – ją sudrėkins ir nuvalys, tada tonizuos ir padengs antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčiu kremu.

Veidui naudojama kosmetika:

Po kosmetikos procedūros bus atliekamas veido, dekoltė ir pečių, galvos, kaklo ir pėdų masažas. Valandos trukmės ritualą pabaigs cimbolų garsai.

Norėtumėte ir Jūs taip atsipalaiduoti? Registruokitės procedūrai jau dabar! Jūsų kūnas ir protas nusipelnė kokybiško poilsio.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina