Naujiena! Vasaros programa „Vasaros atokvėpis“ Plačiau

Išskirtinė SPA VILNIUS naujiena! CRAITH Lab® kosmetika perskaito odos DNR

SPA VILNIUS centrai Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje pristato naujieną – CRAITH Lab® kosmetikos priemones bei su šia kosmetika atliekamas procedūras, kurių tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų veido oda būtų sveika, stangri ir jaunatviška.

Sveika, stangri ir jaunatviška oda – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Tik kaip ja tinkamai pasirūpinti ir išsaugoti grožį? Kokia šių priemonių paslaptis?

CRAITH Lab® gamintojas kuria novatoriškus produktus, vadovaudamasis naujausiais mokslo pasiekimais probiotikų, epigenetikos ir ląstelių regeneracijos srityse. Kosmetikos priemonėse nėra sintetinių priemaišų, tokių kaip: silikonas, parabenai, mineralinis aliejus ir kiti.

Pažangus CRAITH Lab® gamintojas sukūrė unikalią Blue collection kosmetikos liniją su probiotikais, prebiotikais ir inulinu – natūraliu antibiotiku, išgautu iš cikorijų. Šios medžiagos atstato odos mikrobiomą, mažina uždegiminius procesus ir atkuria apsaugines funkcijas. Tai padeda apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio, mėlynosios ekranų šviesos ir kitų neigiamų faktorių.

Kiekvieno iš mūsų oda turi unikalią istoriją. Kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje yra DNR, kurioje užkoduota daugiau nei 20 000 genų – todėl mes visi esame skirtingi. Moksliniai tyrinėjimai, kaip genai veikia mūsų ląstelių vystymąsi, vadinami epigenetika.

Itin novatoriškas odos priežiūros prekės ženklas CRAITH Lab® specializuojasi epigenetikos poveikio odai srityje. Išgyvenimai, stresai ir gyvenamosios sąlygos gali turėti įtakos mūsų genų aktyvumui – t. y. tam tikri genai yra „įjungiami“, o kiti „išjungiami“. CRAITH Lab® kosmetika pirmiausia pašalina odos problemų priežastis ląstelėse, tada oda tampa stipri ir spindinti.

Kitas svarbus CRAITH Lab® kosmetikos privalumas yra kova su „skaitmeniniu senėjimu“ (digital aging). Kasdien daug laiko praleidžiame prie ekranų – televizoriaus, kompiuterio, išmaniųjų telefonų – bet ne visi žinome, kad jie skleidžia taip vadinamą mėlyną šviesą, kuri sukelia „skaitmeninį senėjimą“. Mėlyna šviesa gali skatinti odos senėjimą, ir ilgainiui sukelti odos spalvos pokyčius, netgi uždegimą, ir lemti silpnesnį odos paviršių. CRAITH Lab® kosmetika saugo ne tik nuo neigiamo mėlynos spalvos poveikio, bet ir nuo užteršto miesto oro.

Skirtingame amžiuje, pavyzdžiui, brendimo ar menopauzės laikotarpiu, susiduriame su skirtingomis odos problemomis, todėl visa CRAITH Lab® kosmetika yra suskirstyta į tris unikalias kolekcijas, kurios sukurtos tam, užtikrintų bet kokio amžiaus, odos tipo, problemos ar būklės sprendimus.

Mėlynoji kolekcija – išlaisvink savo grožį – skirta 15–30 m. asmenims, jautriai ir (arba) probleminei odai; jos tikslas – sveikos odos būklės atstatymas ir priežiūra. Juodoji kolekcija – gerbk savo grožį – skirta 25–45 m. asmenims, normaliai ir (arba) jautriai odai; jos tikslas – odos stiprinimas ir apsauga. Auksinė kolekcija – brangink savo grožį – skirta vyresniems nei 45 metų asmenims, brandžiai ir (arba) jautriai odai; jos tikslas – ląstelių regeneracija ir apsauga nuo senėjimo.

Visi CRAITH Lab® produktai sukurti remiantis naujausiais mokslo pasiekimais probiotikų, epigenetikos ir ląstelių regeneracijos srityse. Kosmetikoje nėra sulfatų, PEG, mineralinių aliejų, mikroplastiko, silikonų ir parabenų.

2022 metais CRAITH Lab® pelnė aukso medalį „Word Luxury SPA Awards“ konkurse.

Leiskite CRAITH Lab® „perskaityti“ odos DNR – juk oda ne tik atspindi mūsų sveikatą, bet ir yra jaunatviškumo ir patrauklumo ženklas.

SPA VILNIUS Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje meistrai Jums sukūrė išskirtines procedūras su CRAITH Lab® kosmetika.

CRAITH Lab® Gold stangrinamoji procedūra išsausėjusiai veido odai su kolagenu ir peptidais EpiTECH®

SPA VILNIUS specialistai atrinko pažangiausią kosmetiką ir dvigubai didesniam poveikiui užtikrinti rekomenduoja Kobido masažo ir CRAITH Lab® procedūrų duetą, kurio tandemas dvigubai efektyviau nuramins, subalansuos veido odą ir nesudirgins jos masažo metu, atstatys odą nuo baseino vandens ir pirčių poveikio bei bus pasiekta dvigubai stipresnė ląstelių detoksikacija ir atsinaujinimas.

CRAITH Lab® Gold procedūra brandžiai veido odai su peptidais EpiTECH® ir su Kobido masažu

CRAITH Lab® Black kolageno ir hialurono procedūra aplinkos taršos pažeistai odai su Kobido masažu

CRAITH Lab® Blue balansuojamoji veido procedūra su probiotikais ir Kobido masažu