Naujiena! Vasaros programa „Vasaros atokvėpis“ Plačiau

SPA VILNIUS masažuotojos tarp II atviro Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų masažo konkurso laureatų

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO jau 31-ąjį kartą vyko tarptautinė paroda „Pelenė“, kur  2024 metų balandžio 12–13 dienomis Kosmetikų ir kosmetologų asociacija organizavo net du konkursus. XIV atvirame kosmetikų ir kosmetologų konkurse dalyvavo kosmetikės ir kosmetologės iš visos Lietuvos. II atvirame Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų masažo konkurse savo sugebėjimus pademonstravo ir SPA VILNIUS atstovės, profesionalų kategorijoje užėmusios prizines vietas.

Konkurso nugalėtoja Viktorija Paukštienė, įrodė, kad SPA VILNIUS meistrai yra tikrai gerai įvaldę Kobido masažo technikas. Laura Urbanaitė, užėmusi trečiąją vietą, patvirtino, kad tinkamai atlikta klasikinio veido masažo improvizacija savo efektyvumu nenusileidžia Kobido procedūrai.

Viktorija Paukštienė atliko japonišką terapinį veido masažą ir veido limfos drenažą su rožinio kvarco lazdelėmis. Kobido masažas pasižymi apjungiančiu giliu atsipalaidavimu visame kūne. Specialistė su masažais susipažino dar prieš 14 metų pradėjusi studijuoti kineziterapiją. Po to sekė masažuotojo kursai ir kosmetikės studijos. Dalyvaudama masažo konkurse Viktorija galėjo išbandyti save bei savo sugebėjimus parodyti kitiems, išeiti iš komforto zonos ir gauti kitokių emocijų bei adrenalino. „Labai smagu, kai gali padėti pagerinti žmogaus sveikatos bei emocinę būklę  rankų  prisilietimu; man tai lyg pašaukimas, labai myliu savo darbą, esu visu 100 procentų būtent ten kur turiu būti“, – sako meistrė. Ji ir toliau nuolat tobulinasi įvairiuose mokymuose, skirtuose kūno bei veido sritims, įskaitant masažus bei kitas procedūromis. Viktorija turi daug planų ir užsimena apie naujus konkursus, tačiau konkrečias detales apie pokyčius savo profesinėje srityje kol kas pasilieka sau.

Laura Urbanaitė savo sugebėjimus pademonstravo atlikdama klasikinį nugaros masažą su ESPA detoksikuojančiu aliejumi ir klasikinį veido masažą su chiromasažo elementais – glostymais. Šių masažų kombinacija yra skirta streso mažinimui bei giliam atpalaidavimui atgaivinant ir tonizuojant minkštuosius audinius. Dalyvauti kosmetikų ir kosmetologų masažo konkurse specialistę skatino kolegos ir smalsumas įsivertinti įgūdžius bei gauti naujos patirties (jai tai buvo pirmasis renginys). Masažų pasaulyje Laura atsidūrė ieškodama savęs ir nusprendusi patyrinėti, ką veikia kosmetologai. Po studijų atliekant praktiką, SPA centras jai siūlė kosmetologo-masažuotojo poziciją, kur Laura ir pasiliko. „Myliu tiek kūną, tiek veidą ir labai smagu, kad ši sritis yra tokia dinamiška – dėl to visada įdomu dirbti, mokytis ir, svarbiausia, visada bus, kur tobulėti“, – pažymi masažuotoja. Artimiausi jos planai yra toliau mokytis bei tobulėti priimant naujus iššūkius ir dalinantis gera emocija su kitais.

Didžiuojamės savo kolegėmis ir dar kartą sveikiname.