Žiemos programa „Šaltį iškeisk į šilumą!“ tik 135 € + dovana. Plačiau

Viktorija Paukštienė – kylanti SPA žvaigždė Lietuvoje

Talentinga SPA VILNIUS masažuotoja Viktorija Paukštienė neseniai laimėjo 3-iąją vietą itin konkurencingame nacionaliniame masažuotojų profesinio meistriškumo konkurse „Masažuotojas 2023“. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Kaune surengtame konkurse savo įgūdžius ir žinias masažo terapijos srityje demonstravo dalyviai iš visos Lietuvos.

Viktorija varžėsi garbingoje Meistrų kategorijoje, todėl pirmiausia turėjo įveikti griežtą žinių testą, kuriame buvo tikrinamos anatomijos, masažo technikos ir kitos žinios. Tada ji atliko privalomą 30 minučių trukmės nugaros masažą, o laisvojoje programoje – ESPA aromaterapinį nugaros, kaklo ir dekoltė masažą, naudodama detoksikuojančius ESPA kiparisų, kadagių ir migdolų aliejus.

Daugiau nei dešimtmetį šioje srityje dirbanti Viktorija pasižymėjo išskirtiniu talentu ir atsidavimu savo amatui. Dirbdama SPA VILNIUS Dienos SPA centre, įsikūrusiame pačioje sostinės širdyje, Gedimino prospekte, Viktorija subūrė lojalių klientų, pasitikinčių jos meistriškumu, būrį.

Nenuostabu, kad įspūdingas Viktorijos pasiekimas nacionaliniame masažuotojų konkurse „Masažuotojas 2023“ vainikavo jos ilgametį darbą ir nuolatinį augimą, kurį jau ne vienerius metus vertina jos klientai bei kolegos SPA VILNIUS Dienos SPA centre. Jos įsipareigojimas siekti meistriškumo ir neblėstanti aistra masažo terapijai išties išskiria ją kaip kylančią šios srities žvaigždę.