ESPA giliųjų raumenų masažas su karštais akmenimis 60 min.

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė: 60min.

Turbūt dažnas iš mūsų mažai žinome (jei apskritai žinome), kas yra gilieji raumenys, tačiau juos turime visi. Ką jie veikia mūsų kūne? Padeda išlaikyti stabilumą, apsaugo vidinius organus, palaiko juos savo vietose. Būtent jie palaiko mūsų stuburą teisingoje padėtyje, kas yra labai svarbu norint išvengti įvairių nugaros skausmų bei netaisyklingos laikysenos sukeltų sveikatos problemų. Norint palaikyti giliųjų raumenų darbą, labai svarbi yra judėjimo įvairovė. Deja, šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas juos labai silpnina, stuburas ima “nelaikyti”, atsiranda sąstingis, prasideda kitokios bėdos.

Giliuosius raumenis išjudinti padeda teisingai parinkti mankštos pratimai ir specialus masažas. Jei kartu taikysime ir viena, ir kita, rezultatai tikrai bus džiuginantys. Jei nesate iš tų žmonių, kurie mėgaujasi mankšta ir sportu, tai maža bėda. Praėję veiksmingo giliųjų raumenų masažo kursą, praturtintą kokybiškų ESPA eterinių aliejų aromatais, bet kokiu atveju pajusite, kaip:

  • Kūnas atsigauna;
  • Darosi lengviau judėti;
  • Laikysena savaime darosi vis tiesesnė.

Tai terapinis viso kūno masažas, kurio metu giliųjų raumenų įtampa pašalinama naudojant individualiai parinktus aromaterapinius aliejus, gilius ritmingus masažinius judesius ir karštus vulkaninės kilmės bazalto akmenis. Maloni šiluma, giliai prasiskverbdama į raumenis, gerina kraujotaką, malšina skausmus bei suteikia nepakartojamo lengvumo jausmą.

Šį masažą rekomenduojame, jeigu:

  • Jaučiate, jog Jums sunku nulaikyti nuosavo kūno svorį;
  • Dažnai pavargstate;
  • Jus kamuoja su netaisyklinga laikysena susiję skausmai;
  • Norite atsipalaiduoti.

Po masažo specialistas pakonsultuos dėl tolimesnio procedūrų kurso eigos bei Jums tinkamo dienos režimo.

Procedūra netinkama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Jau daug metų SPA VILNIUS nuostabi vieta į kurią vis norisi sugrįžti. Ir vieta į kurią vis grįžtame ir grįžtame. Vien jaukių patalpų tam negana- prisideda ir puikus, šiltas kolektyvas. Šiandienos didžiulis džiaugsmas- Žydrūnė ir nuostabus, išbaigtas masažas. Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui. Ir Gretai su visada plačia šypsena ir nuoširdumu!”

Rasa

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Labai jauki aplinka, malonus, profesionalus aptarnavimas, geriausia atgaiva kūnui ir sielai!”

Karolina

“Nuostabi, profesionali ir labai šilta, puikiai suprantanti klientų aptarnavimą, kurianti aplink save jaukią aplinką bei savo į savo darbą žiūrinti su meile ir atsakomybe- tai Liucija. Ačiū Jums, kad visai mūsų šeimai suteikiate daug atsipalaidavimo ir prisidedate prie mūsų sveikatos puoselėjimo!!!”

Visos šeimos vardu, Ingrida

“Dabar aš jau tikrai žinau kaip atrodo rojus. Ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui, už tai, kad čia visada jautiesi kaip danguje. Ačiū už nuoširdų ir tikrą rūpestį ir šypsenas!”

Aistė ir Saulius

“Didelis Ačiū už mini atostogas Jūsų Centre. Didelis ačiū Justinai, pas kurią tikrai sugrįšiu dar ir dar. SPA manikiūras- Nerealus! Nuo mamytės didelis ačiū veido masažistei, ji devintam danguj nuo visų procedūrų. Laiminga mama, laimingi vaikai! Ačiū visam SPA VILNIUS kolektyvui!”

“Pirmą kartą lankausi SPA VILNIUS, gavau dovanų autorinį masažą „Saulės sonata“. Pavadinimas įkvepiantis! Žodis suteikia peno fantazijai, tad jausmas tikrai tarsi saulė šildytų, glamonėtų, ramintų. Nuostabus bei nepamirštamas patyrimas! Padėka poniai Lonetai, kuri netikėtai atšaukė savo vizitą, tad aš neplanuotai gavau progą apsilankyti kaip tik šiandien!”

Eglė

“Tariu didelį nuoširdų AČIŪ! Už profesionalumą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir tiesiog ramybės akimirkas ♥ Didelis AČIŪ manikiūro specialistei Justinai už nuostabias atsipalaidavimo akimirkas, kurios suteikė naujų jėgų bei nuotaikingai pradėjo savaitgalį. Tikrai dar čia sugrįšiu!”

Lina

“Dėkui Jums laaaaaabai labai! Tobula popietė! Rytoj išteku ir manau, kad ateiti pas Jus prieš tokią svarbią dieną buvo puikus sprendimas. Aukso vonia ir viso kūno masažas, Jūsų merginų rūpestis ir dėmesys nuo pirmos iki paskutinės minutės, aplinka- viskas patiko 100% Dėkui dar kartą! Būtinai ateisiu vėl! Sėkmės!”

Donata

“Yra Niujorkas, yra Paryžius, yra Roma, yra Balio sala ir t.t. Yra SPA VILNIUS! Taip atsipalaidavau, kad mintys dingo. Ačiū nuostabiam kolektyvui, o ypač- Žydrūnei ir Marinai! Esu kupina naujų jėgų.”

Inga

“Nuostabus rytas prasideda čia. Ačiū puikioms masažo specialistėms už nuostabų, ramų darbą ir nepakartojamą energiją ir ramybę. Jūsų darbas ypatingas! Ačiū. Ačiū manikiūristei Justinai už tai, kad ir išėjusi jaučiausi graži. Vieta, kur norisi sugrįžti... Ačiū”

Violeta ir Juozas

“Visai neseniai atradau Jūsų SPA, bet jau tapau ištikima ir nuolatine kliente. Esu SPA ir senatvinių procedūrų mėgėja ir žinovė, esu jas išbandžiusi daugelyje Europos ir Azijos šalių, todėl turiu su kuo palyginti. SPA VILNIUS yra aukščiausios klasės įstaiga. Ypač norėčiau išskirti ir padėkoti meistrei Žydrūnei už jos profesionalumą ir itin teisingą požiūrį į savo darbą ir klientą. Pas Žydrūnę visada malonu ateiti, ji visada puikiausiai dirba, nebūna blogos nuotaikos ar prastai nusiteikusi- kadangi spa procedūros implikuoja darbą su žmogumi, meistro nusiteikimas labai jaučiasi, o teisingas nusiteikimas yra labai vertinamas. Žydrūnė taip pat patarė labiausiai man tinkančias procedūras ir kūno priežiūros priemones, atsižvelgė į visus pageidavimus. Kiekviename darbe daug ką lemia požiūris į darbą, todėl norėčiau pabrėžti, kad aš ypač vertinu tai, kad Žydrūnė visada dirba sąžiningai , kas šiais laikais reta.”

Irina

Susijusios procedūros