Naujiena! pavasario programa „SPAvasario prisilietimas“ Plačiau

SPA VILNIUS meistrės pergalė Šiaurės šalių masažo čempionate

SPA VILNIUS meistrė triumfavo Šiaurės šalių masažo čempionate

Prestižiniame „Šiaurės šalių masažo čempionate 2023“ Benita Bartoševičienė, SPA terapijos ir masažo meistrė, visus konkurentus užtikrintai paliko už nugaros – laimėjo ne tik aukso medalį, bet ir galimybę atstovauti Lietuvai ateinančių metų Pasaulio masažo čempionate.

Jūrmaloje vykęs čempionatas sukvietė geriausius masažo specialistus iš viso Šiaurės regiono, kad pasidalintų naujausiomis žiniomis ir masažo technikomis. Įdomi detalė, kad didžiausią įvertinimą gyvenime Benita pasiekė savo gimtadienio išvakarėse,

Benita Bartoševičienė sako, kad darbas yra jos meilė, jos aistra, o tai įrodo ir klientų atsiliepimai: tiek 2022 m., tiek 2023 m., ji klientų buvo išrinkta „mylimiausia“ meistre. Benita save apibūdina kaip darbščią ir atsakingą asmenybę, kuri labai daug dėmesio skiria visos SPA VILNIUS komandos motyvacijai: veda mokymus, pristato tarptautines tiek SPA procedūrų, tiek kosmetikos naujoves.

Tarptautiniame Šiaurės šalių masažo čempionate SPA VILNIUS masažo meistrė atliko imperatoriškąjį Kobido veido masažą, derindama jį su veido chiromasažo ir rollingo masažo technikomis. Kobido masažas atsirado prieš 540 metų Japonijoje, kur buvo tikima, jog ši tradicija yra labiau meno nei masažo technika, o chiromasažo judesiai papildomai stimuliuoja įvairius veide esančius taškus, atsakingus už tam tikrų organų veiklą.

Didžiausia šios procedūros staigmena ir išskirtinumas buvo veido masažas su specialiai šiam čempionatui sukurtomis ir pagamintomis gintaro lazdelėmis.  

Apskritai šis čempionatas išsiskyrė masažo „įrankių“ (jei taip galima pavadinti) įvairove: mediniai, geležiniai ir t. t., kolegė iš Lietuvos pristatė gintarines masažo pirštines.

Beje, originali Benitos Bartoševičienės sukurta autorinė procedūra yra veido, galvos ir pėdų masažas „Vidinė ramybė“, skirta bent akimirkai sustabdyti bėgantį ir visur skubantį miesto žmogų. Patirti šią vidinę ramybę galima SPA VILNIUS Dienos SPA, įsikūrusiame pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte.

Paklausta, kokias procedūras rekomenduotų, Benita ragina pasidaryti SPA dieną ir derinti įvairius masažus su pirties malonumais. Kalbėdama konkrečiau ji pataria rinktis ajurvedinį masažą ir SPA procedūrą hamame „1001 naktis“.

O pati didžiausia SPA VILNIUS naujiena yra itin novatoriška CRAITH Lab® kosmetika, kuri tarsi „perskaito“ odos DNR:  tyrinėja, kaip genai veikia mūsų ląstelių vystymąsi, todėl pašalina odos problemų priežastis ir oda tampa stipri ir spindinti.

Kviečiame išbandyti CRAITH Lab® procedūras