Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

ES projektai

Subalansuoto poilsio paslaugų dizaino sprendimų diegimas ir populiarinimas

Pasaulinei pandemijai pakeitus turizmo ir sveikatingumo paslaugų vartotojų poreikius, įmonė priėmė sprendimą kurti naujas, inovatyvias paslaugas, siekiant atliepti naujai išryškėjusius paslaugų vartotojų sveikatingumo, pasikeitusio darbo ir poilsio aplinkos ir režimo iššūkius. Pagrindiniai numatyti inovatyviai teikiamų paslaugų veiklos komponentai remiasi naujumo ir praktiškumo, paslaugos teikimo efektyvumo ir pridėtinės vertės kūrimo galutiniam vartotojui principais. Įmonė planuoja teikti aprašytas paslaugas pagal projekto metu parengtą paslaugos teikimo dizainą. Dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas apims naujų paslaugų dizaino tyrimą, dizaino koncepcijos idėjos parengimą ir jos detalizavimą bei dizaino realizavimo bandymus (dizaino sprendimo diegimo etapą), o inovatyvios rinkodaros sprendiniais parengta paslaugų populiarinimo kampanija, nepaliks abejojančių išbandyti naujas paslaugas.

Pirmos paslaugos (Žarnynui draugiška mityba pagrįsta restorano „Miške“ maitinimu) dizaino sudarymu siekiame įmonėje įdiegti naują maitinimo paslaugos teikimo schemą, kurios metu svečias gautų pagal jo individualius poreikius sudarytą žarnynui draugiškos mitybos rekomendacijos planą ar galimybę pasirinkti žarnynui draugiška mityba pagrįstą restorano „Miške“ maitinimo paslaugą (įskaitant mokymus/konsultaciją šia tema).

Antros paslaugos (darbatostogos) teikimo dizainas skirtas patenkinti vaikų, šeimų, individualiai dirbančiųjų arba besimokančių klientų poreikius. Pandeminės situacijos paveiktoje aplinkoje stebima tendencija, kad vis daugiau kolektyvų skelbia, jog pilna apimtimi neplanuoja grįžti į darbą ofisuose ir bent dalį darbo laiko darbuotojas skatinamas dirbti nuotoliniu būdu. Skelbiamų apklausų duomenimis beveik dviem trečdaliams dirbančiųjų buvo suteikta galimybė dirbti nuotoliniu būdu (61 proc.) ir tiek pat yra manančiųjų, kad tokią galimybę darbdavys privalo užtikrinti (62 proc). Maždaug kas trečias (31 proc.) dirbantysis Lietuvoje norėtų dirbti nuotoliniu būdu ir nesant karantino. Šiam poreikiui patenkinti norime pasiūlyti naują paslaugą – darbatostogas.

Projektui skirtas finansavimas – 68 930,08 Eur.
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-12-31.
Projekto numeris: 13.1.1-LVPA-K-861-01-0627.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.