Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Ar taikoma lojalumo nuolaida atliekant rezervaciją internetu?

Rezervuojant internetu nuolaidos pritaikyti nėra techninių galimybių. Užsisakius internetu lojalumo nuolaidą pritaikysime Jums išvykstant.


Ar procedūras galime rezervuoti internetu?

Rezervuojant kambarį internetu, Jūs į krepšelį galite įsidėti ir pageidaujamas procedūras. Atlikus rezervaciją su Jumis susisieks poilsio gidai ir suderinsite procedūrų rezervavimo galimybes bei konkrečius jų laikus.


Ar galima internetu nusipirkti dovanų kuponą?

SPA VILNIUS internetiniame puslapyje galite nusipirkti dovanų kuponą paslaugoms su nakvyne arba sumai. Atskiroms procedūroms pirkti dovanų kuponą internetu nėra techninių galimybių. Pirkti dovanų kuponą


Ar turite vietą savo dviračiams ir paspirtukams saugoti?

SPA VILNIUS turime galimybę saugoti Jūsų atsivežtus dviračius ir paspirtukus, tačiau mielai kviečiame išsinuomoti mūsų turimą inventorių ir šiuos rūpesčius palikti mums.


Ar yra galimybė suruošti pusryčių dėžutes, jeigu išvykstame labai anksti?

Išvykstant anksti, kai nėra galimybės pavalgyti pusryčių restorane MIŠKE, galime Jums suruošti pusryčių dėžutę.


Ar turite automobilių stovėjimo aikštelę ir ar reikia rezervuoti joje vietas?

Taip, SPA VILNIUS teritorijoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Stovėjimo vietos rezervuoti nereikia.


Ar SPA VILNIUS yra elektromobilių įkrovimo stotelė?

SPA VILNIUS įrengta CityCharge Double Mode 3 viešoji įkrovimo stotelė, turinti du Type 2 lizdus po 22 kW. Viešbutyje gyvenantiems svečiams elektromobilio įkrovimas nemokamas.


Ar apgyvendinate su naminiais gyvūnais?

Mes labai mylime naminius gyvūnus, tačiau mūsų viešbutis nepritaikytas jų apgyvendinimui ir priežiūrai.


Ar galima įsiregistruoti anksčiau?

SPA VILNIUS viešbutyje įsiregistruoti į kambarius galima nuo 15 val., tačiau jei Jūsų kambarys laisvas ir paruoštas, mielai įregistruosime ir anksčiau. Jeigu atvykote anksčiau ir negalime įteikti Jums kambario rakto, mes pasiūlysime pasidėti lagaminus ir apsilankyti SPA centre arba restorane MIŠKE.


Ar galime išsiregistruoti iš kambario vėliau nei 12 val.?

Efektyviam poilsiui kviečiame išbandyti SPA paslaugų įvairovę, todėl jei į Jūsų kambarį nenumatomas naujas atvykimas, galėsime pasiūlyti nemokamą vėlyvą išsiregistravimą iš kambario iki 16 val. Dėl vėlesnio išvykimo kreipkitės į viešbučio administratorių. Nesant galimybės vėlesniam išvykimui, visada galėsime pasaugoti Jūsų lagaminus, kad galėtumėte praleisti laiką SPA centre ar restorane MIŠKE.


Ar reikalinga išankstinė rezervacija į baseino ir pirčių erdvę bei treniruoklių salę?

Mineralinio vandens baseino, pirčių kompleksui bei apsilankymui treniruoklių salėje išankstinė rezervacija nereikalinga, o viešbučio gyventojams – apsilankymo laikas neribotas.


Ar galima SPA paslaugas PVM sąskaitoje nurodyti kaip apgyvendinimo paslaugas?

PVM sąskaitoje faktūroje bus nurodyta tik tokios paslaugomis, kokiomis Jūs naudositės viešnagės metu: nakvynė, maitinimas, procedūros ir konferencijų paslaugos.


Ar baseinu ir pirtimis galima naudotis nemokamai?

SPA VILNIUS viešbutyje gyvenantys svečiai mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksu bei treniruoklių sale gali naudotis neribotai ir nemokamai.


Ar teikiate vežimo paslaugas, pvz. iš / į Vilnių?

SPA VILNIUS Anykščiai neteikia transporto paslaugų, todėl rekomenduojame naudotis viešuoju arba privačiu transportu.


Ar konferencijų salės yra tame pačiame pastate, kur ir viešbutis?

SPA VILNIUS nedidelė konferencijų salė įrengta visai šalia restorano MIŠKE ir viešbučio registratūros, tad į lauką Jums reikės išeiti tik norint įkvėpti tyro Anykščių šilelio oro.

Konferencijų salė


Ar kavos pertraukos vyks toje pačioje salėje, kur dirbsime?

Kavos pertraukėlės paruošiamos Lobby bare arba restorane MIŠKE, tačiau pagal pageidavimą jas galime organizuoti ir pačioje salėje.


Ar turite papildomų veiklų, edukacijų grupėms?

Ekskursijas, degustacijas, grupines pramogas bei edukacijas Jums gali suorganizuoti verslo klientų vadybininkai individualiai. Susisiekime dėl Jūsų konferencijos ar renginio +370 313 51454 arba sales@spavilnius.lt


Ar galime nuomotis tik salę be apgyvendinimo?

SPA VILNIUS konferencijų salę gali išsinuomoti ir grupės, neužsakiusios apgyvendinimo paslaugų. Visais klausimais Jus pakonsultuos ir paruoš pasiūlymą mūsų verslo klientų vadybininkai. Susisiekime dėl Jūsų konferencijos ar renginio +370 313 51454 arba SALES@SPAVILNIUS.LT


Ar visoje SPA VILNIUS teritorijoje yra geras bevielis ryšys?

Visoje SPA VILNIUS teritorijoje veikia bevielis internetas. Silpnesnis interneto ryšys yra SPA centre, kuriame kviečiame pailsėti nuo ekranų.


Ar yra galimybė rasti kelias vietas vadovams dirbti, nesinuomojant salės?

SPA VILNIUS viešbutyje gyvenantiems svečiams rekomenduojame ofiSPA individualiam darbui Lobby bare arba konferencijų salėje. Mūsų poilsio gidai padės Jums suderinti darbą ir poilsį.


Ar restorane MIŠKE turite meniu vegetarams?

Restorane MIŠKE galime pasiūlyti patiekalus vegetarams bei veganams. Jeigu turite specialių maitinimo poreikių (be gliuteno, be laktozės ir pan.), kreipkitės į restorano MIŠKE administratorių.


Kaip užsirezervuoti staliuką restorane MIŠKE?

Staliuką restorane MIŠKE galite rezervuoti paskambinę telefonu +370 685 51990 arba parašę elektroninį laišką miske@spavilnius.lt Restorano MIŠKE darbo laikas: I–IV 12.30–23.00, V 12.30–24.00, VI 13.00–24.00, VII 13.00–23.00


Ar SPA VILNIUS balkonuose rūkoma?

Visoje SPA VILNIUS teritorijoje (įskaitant kambarius, balkonus ir terasas) – NERŪKOMA. Rūkančiųjų klientų patogumui viešbutyje yra įrengtas atskiras rūkomasis.


Ar galima gerti vandenį iš čiaupo?

Šaltą vandenį galima gerti tiesiai iš čiaupo. Įdiegėme šveicarų programuojamą aukštųjų technologijų sistemą „Aqua 4 D“, kurios pagalba fizikiniu būdu, be cheminių priedų apdorojamas vanduo išsaugo geriausias vandens savybes ir leidžia mūsų svečiams mėgautis ypač tyru vandeniu. Vandenį galite gerti naudodami savo gertuvę arba ją galite įsigyti ir SPA VILNIUS registratūroje. Gydymo ir sveikatinimo tikslais, rekomenduojame gerti natūralų mineralinį vandenį „Šilelis“ tiesiai iš mūsų biuvetės.


Kokie renginiai vyksta SPA VILNIUS?

Restorane MIŠKE šeštadieniais nuo 19 val. vyksta muzikiniai vakarai. Susipažinkite su artimiausiais renginiais


Kokias paslaugas siūlote vaikams?

SPA VILNIUS teritorijoje yra vaikų žaidimo aikštelė lauke. Savaitgaliais ir vaikų atostogų metu vyksta įvairios veiklos vaikams: žaidimai, įvairūs darbeliai, edukacijos, animaciniai filmukai. Mažosioms Poilsenybėms taip pat rekomenduojame patirti ir SPA malonumus voniose ar masažuose. Restorane MIŠKE – specialus meniu vaikams.

Vaikų laisvalaikis


Atvykstame su kūdikiu. Ar bus kambaryje lovytė ir naktipuodis?

Suderinus iš anksto, kambariuose atnešame kūdikio lovelę bei naktipuodį ar kitas reikalingas priemones. Dėl mažo kambario ploto, lovelės negalime pastatyti vienviečiuose bei dviviečiuose kambariuose.