Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Vidaus tvarkos taisyklės

 1. UAB „Anšilas“ yra asmens duomenų valdytojas, Jūsų pateikti asmens duomenys, gavus Jūsų sutikimą raštu, gali būti naudojami vidinės rinkodaros tikslais. Jūs turite teisę susipažinti su įmonės asmens duomenų valdymo politika ir taisyklėmis.

 2. Viešbučio registratūros darbo laikas 8.00–23.00.

 3. Individualių svečių atvykimas j viešbutį nuo 15.00, išvykimas iki 12.00 (grupių išvykimas iki 11.00)

 4. Registruojantis prašome pateikti asmens tapatybės dokumentų ir kreditinės kortelės numerį.

 5. Visišką atsakomybę už viešbutyje gyvenančių vaikų iki 16 metų ir neįgalių asmenų sveikatą, saugumą, tinkamą elgesį, šių taisyklių laikymąsi visoje SPA VILNIUS teritorijoje prisiima tėvai arba lydintys pilnamečiai asmenys.

 6. Vaikai iki 16 m. ir neįgalūs asmenys į baseiną įleidžiami tik lydimi juos prižiūrinčių pilnamečių asmenų, kurie atsako už jų saugumą ir gyvybę. Jaunesniems nei 14 metų vaikams sportuoti treniruoklių salėje draudžiama. Vaikai nuo 14 iki 16 metų treniruoklių salėje gali sportuoti be tėvų, tačiau jų tėvai prisiima visą atsakomybę už savo vaikus, jų elgesį bei bet kokį jų sveikatos sužalojimą.

 7. Maloniai prašome kortelę - raktą išvykstant grąžinti viešbučio administratorei. Pametus raktą į Jūsų sąskaitą įtrauksime rakto pagaminimo mokestį - 3 €.

 8. Jei naudojotės mini baru, maloniai prašome išsiregistruojant pateikti suvartotų gėrimų ir užkandžių sąrašą.

 9. SPA VILNIUS teritorija - nerūkymo zona (įskaitant kambarius ir balkonus). Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą spec. priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis. Atsižvelgiant ir į rūkančių svečių poreikius, toliau nuo viešbučio įrengta rūkymo zona.

 10. Dėl Jūsų pačių saugumo mes prašome, kad kambariuose nakvotų tik prisiregistravę asmenys.

 11. Informuojame, kad svečiai moka už visus faktiškai numeryje gyvenančius asmenis.

 12. Svečiui, iki 14 val. neatlaisvinus kambario ir neturint galimybės su juo susisiekti, arba kai svečias piktybiškai neatsiskaito už suteiktas paslaugas ir neatlaisvina kambario administracijos prašymu - administracija pasilieka teisę kambaryje esančius daiktus perkelti į viešbutyje saugomas patalpas.

 13. Svečiai su gyvūnais į viešbutį nepriimami.

 14. Restorane aprangos kodas – elegantiška laisvalaikio apranga. Svečiai į restoraną su chalatais neįleidžiami.

 15. SPA centras yra atsipalaidavimo ir ramybės zona - todėl mobiliuosius telefonus prašome palikti kambaryje arba SPA centro registratūros saugykloje.

 16. SPA centro procedūros rezervaciją galite atšaukti ne vėliau, nei likus 4 val. iki procedūros pradžios. Laiku neatvykus į procedūrą ir iš anksto nepranešus, pinigai negrąžinami.

 17. Už nepanaudotas, programose esančias paslaugas pinigai negrąžinami.

 18. Dėkojame, kad saugojate inventorių. Už padarytą žalą (sulaužyti baldai, suplėšyta patalynė, ištepta ar kitaip sugadinta  kiliminė danga, jei kambariui reikalingas papildomas valymas su specialiomis priemonėmis ir pan.) numatyta materialinė atsakomybė. Žalą įvertina viešbučio administracija.

 19. Kambariai kasdien tvarkomi 9.00–16.00 ir klientui nesant kambaryje.

 20. Patalynė, rankšluosčiai ir chalatai keičiami kas 3 parą. Rankšluosčiai keičiami kasdien, jeigu Jūs juos paliksite ant vonios grindų.

 21. Jūsų pačių patogumui prašome Jūsų, pastebėjus technikos ar įrangos gedimus, pranešti viešbučio registratūrai ir trūkumai bus nedelsiant pašalinti.

 22. 23.00–6.00 viešbutyje – ramybės laikas. Prašome gerbti savo kaimynų poilsį. Jei Jums kas nors trukdo ilsėtis, praneškite visą parą budinčiai apsaugai tel. 956.

 23. Jūsų saugumui viešbučio bendro naudojimo patalpose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

 24. Fiziniai asmenys atsiskaityti gali grynaisiais pinigais eurais arba banko kreditinėmis kortelėmis.

 25. Prašome elektros prietaisus naudoti pagal paskirtį. Norėdami gauti prietaisų naudojimo instrukcijas arba pastebėjus gedimus, prašome kreiptis į registratūrą.

 26. Asmenys, kurie yra apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų personalas turi teisę neapgyvendinti, neįleisti į SPA centrą, baseino ir pirčių zoną, restoraną.

 27. Atsargiai elkitės dušo ir vonios patalpose. Esant slidžioms grindims naudokite kilimėlius.