Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Žarnynui palanki mityba

MIŠKE – nauji sveikesnio maisto vėjai

Jei Jums stinga šviežių idėjų, kaip maitintis sveikiau – Jūsų šeimoms restoranas MIŠKE paruošė naujų ir sveikų istorijų.

Restorano MIŠKE komanda žengia didelį žingsnį į priekį –  savo meniu papildydami patiekalais, skirtais mūsų mikrobiomai bei sklandžiam žarnyno darbui. Tai reikš naujus garnyrus, tam tikrus maisto gaminimo būdus, o svarbiausia – pasirinkimo įvairovę Jums.

Paslaptis šįkart ne sudėtingi receptai, bet pamatiniai sveikesnės mitybos principai, kuriais vadovaujantis derinami skirtingi ingredientai, siekiant viso organizmo gerovės ir maitinant mūsų mikrobiomą.

Žmogaus mikrobioma – mūsų organizme esančių mikroorganizmų visuma, daugiausiai jų yra  žarnyne. Mikroorganizmai ne tik stiprina mūsų imuninę sistemą, saugo mus nuo infekcijų, jie virškina maistą, sintetina fermentus, išskiria įvairius metabolitus. Kiekvieno žmogaus mikrobioma yra unikali – kaip piršto atspaudas.

MIŠKE kruopščiai renkasi sveikesnius maisto produktus ir atidžiai juos derina – sukurdami naujas ir sveikesnes maisto patirtis.

Kviečiame susipažinti su pagrindiniais palankios žarnynui mitybos principais:

  • Daugiau daržovių, daugiau probiotikų ir skaidulinių medžiagų patiekaluose!
  • Daugiau troškinto maisto, virto ir gaminto garuose!
  • Daugiau patiekalų be gliuteno, kad Jūsų diena būtų lengvesnė!

Pasak Mato Žiliuko, restorano MIŠKE virtuvės šefo, – nėra griežtai “gerų” ar “blogų” produktų; svarbiausia – jų deriniai  ir šefo vaizduotė.

MIŠKE restorano šefas tampa tarsi dailininkas, kuriam tapant abstraktų paveikslą yra svarbiausia paletėje tinkamai sumaišyti dažus, kad išgautų norimas spalvas ir atspalvius.

Pavyzdžiui, “grynas” (neperdirbtas) česnakas nėra laikomas “tinkamu” ir sveiku produktu mūsų mikrobiomai, tačiau puikiai dera kaip sudėtinė įvairių aliejų dalis.

Kuriant meniu Matą labiausiai nustebino, kad daug “blogųjų” angliavandenių turi taip mūsų visų pavasarį laukiami artišokai ir beveik visų rūšių grybai. Ne bėda – juos visada galima pakeisti kitokiais daržovių deriniais, o ypač vertingi įvairūs troškiniai.

Naujais, palankios žarnynui mitybos pasiūlymais papildytas tiek pusryčių, tiek restorano meniu – mes MIŠKE svečiams norime padėti formuoti naujus mitybos įpročius , leisiančius jaustis visapusiškai gerai.

Mūsų naujiena – Jūsų žarnynui draugiškas MIŠKE maistas.

PATARIMAI KAIP mAITINTIS SVEIKIAU

pAVYZDINIS pusryčių MENIU

DEGUSTACINĖS VAKARIENĖS MENIU

 


Restorano darbo laikas: 

 I–IV 12.30–23.00, V 12.30–24.00, VI 13.00–24.00, VII 13.00–23.00

Pusryčiai: 

I-V 8.00–10.30, VI-VII 8.00–11.00

Jaukiausią staliuką MIŠKE rezervuokite +370 63 349 515