Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Apie SPA VILNIUS Anykščiai

Miškų apsuptas deimantas – tai šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomasis SPA Anykščiuose, atitinkantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais. SPA įsikūręs Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje.

Paslaugos:

 • 4+ žvaigždučių viešbutis (47 kambariai)

 • autoriniai masažai

 • gydomosios bei sveikatinimo programos ir procedūros

 • mineralinio vandens baseinas

 • restoranas MIŠKE

 • lauko terasa su griliumi

 • karšto vandens kubilas bei lauko SPA

 • unikalus natūralus mineralinis vanduo ir gydymasis purvas

 • SPA ritualai hamame

 • išskirtinė ESPA ir QMS Medicosmetics kosmetika ir procedūros

 • Margaret Dabbs manikiūras ir pedikiūras

 • vaikų žaidimo erdvė

 • konferencijų salė (iki 40 asmenų)

 • elektroninė kosmetikos parduotuvė

 • puikus kainos ir kokybės santykis

Restorane MIŠKE galite paskanauti šviežių ir gurmaniškų mūsų virtuvės šefų patiekalų. Čia pat, lauko terasoje, jus džiugins pušų ošimas ir paukščių čiulbėjimas.

4+ žvaigždučių viešbutyje moderniai įrengti 47 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 110 svečių – kviečiame išsirinkti Jums patogiausią. Daugelis viešbučio kambarių skirti šeimoms su vaikais, todėl galėsite pasimėgauti ne tik individualiomis SPA procedūromis, tačiau ir atostogomis su šeima.


SPA VILNIUS TERITORIJOJE – NERŪKOMA!

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, todėl didžiuojasi, jog yra vienas iš pirmųjų viešbučių ir SPA centrų Lietuvoje, ėmęsis nerūkymo iniciatyvos, kuria siekiama ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą. Šiame gamtos prieglobstyje padėsime Jums žengti pirmuosius žingsnius geresnės savijautos bei stipresnės sveikatos link. Jūsų patogumo, malonaus poilsio bei vaikų gerovės labui, kviečiame prisijungti prie šio SPA VILNIUS socialinės atsakomybės inicijavimo projekto. Atsižvelgiant ir į rūkančių svečių poreikius, toliau nuo viešbučio įrengta rūkymo zona.

SPA VILNIUS teritorijoje (įskaitant kambarius, balkonus ir terasas) – NERŪKOMA. Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą spec. priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis.


Lova kaip pas Švedijos karalių!

Pagerintas liuksas dabar unikalus, nes jame gulėsite ant „geriausia pasaulyje lova“ tituluojama Hästens lovos. Ant jų miega net Švedijos karaliai! Hästens lovas karališkiesiems rūmams dar 1952 metais pasirinko Švedijos karalius Gustavas VI Adolfas. Karališkojo tiekėjo vardas yra švediškos kokybės ir aukščiausios klasės skandinaviško dizaino įvertinimas.

Išsimiegokite ir Jūs – kaip tikri karaliai – SPA VILNIUS pagerintame liukse! Hästens gali didžiuotis kelių kartų šeimos verslo istorija, kuri prasidėjo dar 1852 metais. Šešias šeimos kartas lydėjo vienas siekis – pagaminti pačias patogiausias lovas, kokias tik įmanoma įsivaizduoti. Nuo tos dienos, kai Hästens pagamino pirmąją lovą – iki šių dienų – naudojamos tik natūralias medžiagas. 1852 metais medvilnė, arklių ašutai, vilna ir linas buvo pranašesni už kitas medžiagas ir, stebėtina, tokie išlieka net ir šiandien. Ir dabar, kaip ir tada, šios medžiagos klojamos geriausiu būdu – rankomis. Darbui atsidavę Hästens meistrai tobulai derina geriausias natūralias medžiagas su lovų gamybos menu.

Taigi, tai lovų pasaulio haute couture! Visa tai – Jūsų kokybiškam miegui.

Išsimiegoti Hästens lovoje – tai tarsi ateiti į puotą vilkint Dior suknele.

P. S. Statistika teigia, kad 75% žmonių sapnuoja spalvotus sapnus. O Jūs?..

Pasižiūrėkite – https://www.youtube.com/watch?v=hDpcBRIW46I


„Pasikinkėme“ žaliąją energetiką!

“Pasikinkęs jauną vėją...” – dar 1922 metais rašė poetas Kazys Binkis – žmonės nuo seno ieškojo būdų, kaip savo naudai įdarbinti gamtos jėgas.

Saulė, vėjas, vanduo ne tik teikia jėgų mūsų kūnui ir atgaivina sielą, bet ir gali teikti elektros energiją mūsų namams ar verslui.

Džiugu pranešti, kad nuo birželio 1 dienos visiems SPA VILNIUS Druskininkai ir SPA VILNIUS Anykščiai objektams bus teikiama tik “Žalia lietuviška energija” – elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Kodėl? Nes mes mylime ir tausojame gamtą. Atsinaujinantys gamtos ištekliai – tai saulės, vėjo, vandens, geoterminė, biomasės energija – jų atsiradimą ir atsinaujinimą sąlygoja natūralūs gamtos procesai. Šių išteklių naudojimas energijos gamybai yra palankus aplinkai ir prisideda prie klimato kaitos stabilizavimo.

Kodėl? Nes mes mylime Lietuvą. Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas mažina šalies priklausomybę nuo importuojamo kuro, iš šalies neišvežami pinigai, kurie būtų sumokėti už importuojamą iškastinį kurą. Šiuo savo žingsniu prisidedame prie pažangios Lietuvos verslo bendruomenės plėtros.

Kodėl? Nes mūsų ir Jūsų – mūsų klientų – vertybės sutampa. Visi turime išmokti gyventi sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur gyventojų skaičius vis didėja, o ištekliai yra riboti. Todėl inovacijos įgauna ypatingą reikšmę.

Lietuva yra įsipareigojusi iki 2020 metų pasiekti, kad 23% šalyje suvartojamos energijos sudarytų energija, gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Pradėdamas naudoti “Žalią lietuvišką energiją” SPA VILNIUS prisideda prie šio nacionalinio tikslo.


Elektromobilių įkrovimas

Nemažai žmonių pasaulyje nusprendė pasirinkti aplinkai mažiau kenksmingą transportą – elektromobilį. Elektromobiliai į aplinką neišmeta nei šiltnamio efektą sukeliančių dujų, nei sveikatai kenksmingo azoto oksido. Jie tylūs ir lengvai valdomi. Vis daugiau šių automobilių važinėja ir Lietuvos keliais.

SPA VILNIUS - socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie oro taršos mažinimo, todėl Anykščiuose šalia viešbučio įrengė elektromobilių krovimo stotelę.

SPA VILNIUS įrengta CityCharge Double Mode 3 viešoji įkrovimo stotelė. CityCharge D įkrovimo stotelė klasifikuojama kaip vidutinio greitumo IEC62196 Mode 3 standarto, galint krauti du automobilius vienu metu 22 kW galingumu. Pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė 2 x 11 kW. CityCharge D gamyba vykdoma naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Antivandalinis korpusas pagamintas iš ekstrūduotų, CNC staklėmis apdirbtų, galvaniškai padengtų aliuminio dalių. Aukščiausios kokybės elektronika su integruota klimato kontrole leidžia eksploatuoti įkrovimo stotelę ekstremaliomis klimato sąlygomis.

 • Apdovanojimą pelnęs dizainas.

 • Mode 3, Type 2 du lizdai po 22 kW

 • Integruota el. energijos apskaita

 • Atsparus aliuminis korpusas

 • RFID vartotojų identifikacija

 • 3G / OCPP / WiFi ryšys

 • Elios.lt administravimo aplikacija

 • LED apšvietimo ekranas