Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

SPA Boutique

Mėnesio pasiūlymai

Žavinga SPA Boutique parduotuvė, įsikūrusi SPA VILNIUS Anykščiuose, yra mažiausia tinklo parduotuvė, bet ne mažiau mylima.

Prie registratūros akį traukia spindinčios lentynos, kuriose išdėliotas gana įvairus asortimentas: nuo eterinių aliejų iki prabangios veido kosmetikos, nuo suvenyrinių gertuvių iki namų kvapų.

Prekės atrinktos pirmiausia galvojant apie visos šeimos poreikius: nuo suaugusiųjų iki pačių mažiausių.

Skubėjote susidėti daiktus ir kažką pamiršote? Ne bėda – čia galite įsigyti ir SPA zonai reikalingų priemonių, ir maudymosi reikmenų vaikams. O jei mažieji nuobodžiauja ar puolė į ašaras – parduotuvėje rasite ir žaislų ar vaikiškų knygelių – ramybė garantuota.

Visgi, pagrindinė šio SPA Boutique misija yra suteikti galimybę svečiui parsivežti neįkainojamą SPA jausmą į namus. SPA VILNIUS kambariuose ar veido ir kūno SPA procedūrose naudota aukštos kokybės SPA kosmetika, sauganti kūno grožį bei sveikatą, ir jaukumą kuriantys namų kvapai, kvapniosios žvakės ir namuose suteiks dalelę laimės, kurią svečias patiria SPA VILNIUS.

Visa tai – ir puikios dovanos draugams ar artimiesiems. Ar visada reikia progos norint pradžiuginti brangų žmogų? Išvykdami iš SPA VILNIUS paskleiskite atsipalaidavimo džiaugsmą ir jiems.


CRAITH Lab®

CRAITH Lab® gamintojas kuria novatoriškus produktus, vadovaudamasis naujausiais mokslo pasiekimais probiotikų, epigenetikos ir ląstelių regeneracijos srityse. Kosmetikos priemonėse nėra sintetinių priemaišų, tokių kaip: silikonas, parabenai, mineralinis aliejus ir kiti.

Pažangus CRAITH Lab® gamintojas sukūrė unikalią Blue collection kosmetikos liniją su probiotikais, prebiotikais ir inulinu – natūraliu antibiotiku, išgautu iš cikorijų. Šios medžiagos atstato odos mikrobiomą, mažina uždegiminius procesus ir atkuria apsaugines funkcijas. Tai padeda apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio, mėlynosios ekranų šviesos ir kitų neigiamų faktorių.

Kiekvieno iš mūsų oda turi unikalią istoriją. Kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje yra DNR, kurioje užkoduota daugiau nei 20 000 genų – todėl mes visi esame skirtingi. Moksliniai tyrinėjimai, kaip genai veikia mūsų ląstelių vystymąsi, vadinami epigenetika.

Itin novatoriškas odos priežiūros prekės ženklas CRAITH Lab® specializuojasi epigenetikos poveikio odai srityje. Išgyvenimai, stresai ir gyvenamosios sąlygos gali turėti įtakos mūsų genų aktyvumui – t. y. tam tikri genai yra „įjungiami“, o kiti „išjungiami“. CRAITH Lab® kosmetika pirmiausia pašalina odos problemų priežastis ląstelėse, tada oda tampa stipri ir spindinti.

Kitas svarbus CRAITH Lab® kosmetikos privalumas yra kova su „skaitmeniniu senėjimu“ (digital aging). Kasdien daug laiko praleidžiame prie ekranų – televizoriaus, kompiuterio, išmaniųjų telefonų – bet ne visi žinome, kad jie skleidžia taip vadinamą mėlyną šviesą, kuri sukelia „skaitmeninį senėjimą“. Mėlyna šviesa gali skatinti odos senėjimą, ir ilgainiui sukelti odos spalvos pokyčius, netgi uždegimą, ir lemti silpnesnį odos paviršių. CRAITH Lab® kosmetika saugo ne tik nuo neigiamo mėlynos spalvos poveikio, bet ir nuo užteršto miesto oro.

Skirtingame amžiuje, pavyzdžiui, brendimo ar menopauzės laikotarpiu, susiduriame su skirtingomis odos problemomis, todėl visa CRAITH Lab® kosmetika yra suskirstyta į tris unikalias kolekcijas, kurios sukurtos tam, užtikrintų bet kokio amžiaus, odos tipo, problemos ar būklės sprendimus.

Mėlynoji kolekcija – išlaisvink savo grožį – skirta 15–30 m. asmenims, jautriai ir (arba) probleminei odai; jos tikslas – sveikos odos būklės atstatymas ir priežiūra. Juodoji kolekcija – gerbk savo grožį – skirta 25–45 m. asmenims, normaliai ir (arba) jautriai odai; jos tikslas – odos stiprinimas ir apsauga. Auksinė kolekcija – brangink savo grožį – skirta vyresniems nei 45 metų asmenims, brandžiai ir (arba) jautriai odai; jos tikslas – ląstelių regeneracija ir apsauga nuo senėjimo.

Visi CRAITH Lab® produktai sukurti remiantis naujausiais mokslo pasiekimais probiotikų, epigenetikos ir ląstelių regeneracijos srityse. Kosmetikoje nėra sulfatų, PEG, mineralinių aliejų, mikroplastiko, silikonų ir parabenų.

2022 metais CRAITH Lab® pelnė aukso medalį „Word Luxury SPA Awards“ konkurse.

Leiskite CRAITH Lab® „perskaityti“ odos DNR – juk oda ne tik atspindi mūsų sveikatą, bet ir yra jaunatviškumo ir patrauklumo ženklas.

SPA VILNIUS meistrai Jums sukūrė išskirtines procedūras su CRAITH Lab® kosmetika.

CRAITH Lab® Gold stangrinamoji procedūra išsausėjusiai veido odai su kolagenu ir peptidais EpiTECH®

SPA VILNIUS specialistai atrinko pažangiausią kosmetiką ir dvigubai didesniam poveikiui užtikrinti rekomenduoja Kobido masažo ir CRAITH Lab® procedūrų duetą, kurio tandemas dvigubai efektyviau nuramins, subalansuos veido odą ir nesudirgins jos masažo metu, atstatys odą nuo baseino vandens ir pirčių poveikio bei bus pasiekta dvigubai stipresnė ląstelių detoksikacija ir atsinaujinimas.

CRAITH Lab® Black kolageno ir hialurono procedūra aplinkos taršos pažeistai odai su Kobido masažu

CRAITH Lab® Blue balansuojamoji veido procedūra su probiotikais ir Kobido masažu

CRAITH Lab® Gold procedūra brandžiai veido odai su peptidais EpiTECH® ir su Kobido masažu


ESPA

ESPA – kiekvienas produktas yra meistriškai pagamintas, kad suteiktų ESPA jutiminę patirtį per nuostabius aromaterapijos mišinius ir unikalias receptūros tekstūras. Būtent ESPA kosmetiką kambariuose naudoja ir SPA VILNIUS viešbučiuose apsistoję svečiai. Sukurta Jungtinėje Karalystėje.

ESPA vadovaujasi holistine filosofija, rūpinasi visapusiška gerove, sutelkdami dėmesį į natūraliai veiksmingų odos priežiūros produktų, teikiančių rezultatus, kuriuos galite pamatyti ir jausti, kūrimą. ESPA profesionaliai sukomponuoti produktai yra ne tik gražūs naudoti, turintys prabangią tekstūrą ir nuotaiką gerinančius aromatus, bet ir saugo ilgalaikę odos sveikatą ir grožį.

ESPA produktai, kuriuos jau pamilo viso pasaulio klientai, sudėtyje yra unikalių augalų ekstraktų, jūrinių aktyviųjų medžiagų ir eterinių aliejų derinių, kad būtų sukurti veiksmingiausi natūralūs produktai.

ESPA biochemikai kruopščiai atrenka ir distiliuoja aukščiausios kokybės, gryniausius gamtos komponentus, kad sukurtų produktus, kurie harmoningai veiktų sveiką odą.

Kiekvienas produktas yra meistriškai pagamintas, kad suteiktų ESPA jutiminę patirtį per nuostabius aromaterapijos mišinius ir unikalias receptūros tekstūras. Mūsų tikslas yra padėti Jums atrodyti ir jaustis kuo geriau kiekvieną dieną, siūlant natūralius produktus gražiai odai ir atnaujintą vidinės ramybės pojūtį.

ESPA ekspertai visame pasaulyje atlieka procedūras geriausiuose SPA ir odos priežiūros centruose. Įgytos žinios specialistams suteikia galimybę kiekvienam klientui sukurti personalizuotą, individualią odos priežiūros programą, pateikti tik jam aktualias rekomendacijas.

ESPA VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS ESPA KŪNO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

  


Cholley®

Cholley® – tai vienas inovatyviausių Šveicarijos odos priežiūros priemonių gamintojų ir prekių ženklų, kuris specializuojasi aukštos kokybės odos priežiūros produktų ir senėjimą stabdančios kosmetikos gamyboje.

Cholley® kompanija ir produktai:

 • nuolat vykdo nepriklausomus mokslinius tyrimus;
 • pritaiko pažangiausias technologijas: Phyto stem cells, IC-RAMP®
 • kuria išskirtines produktų sudėtis nuosavoje laboratorijoje išskirtinai tik CHOLLEY, kur išgauna unikalias formules ir kvapus;
 • įrodyti ilgalaikiai ir iš karto pastebimi rezultatai, patvirtinti nepriklausomose laboratorijose;
 • 100 % aukščiausios kokybės produktų iš Šveicarijos garantija;
 • tvari pakuotė;
 • bendradarbiauja su Šveicarijos universitetais, akademiniais centrais ir gyvybės mokslų pramone;
 • tapo pripažintu ir aukštai įvertintu ligoninių ir estetinės medicinos klinikų partneriu, kur ypatingai aktualus greitas pooperacinis randų gijimas;

Cholley® produktuose nėra:

 • ftalatų;
 • parabenų;
 • formaldehido;
 • tolueno;
 • sintetinių dažiklių.

Cholley® Bioregene linijos priemonės skirtos sausai, jautriai, dehidratuotai, kuperozinei veido ir kūno odai.

Priemonių sudėtyje yra polipeptidų, amino rūgščių, drėkinančių medžiagų, vitaminų bei mineralų, kurie gerina odos oksigenaciją bei aktyvina regeneraciją, turi antioksidacinį poveikį. Priemonės maitina, drėkina, lygina stangrina ir apsaugo Jūsų odą.

CHOLLEY® VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

  


QMS Medicosmetics

QMS Medicosmetics – mokslas, o ne stebuklai – prabangi kosmetika iš chirurgo rankų (Vokietija).

Jei susėstumėte valandėlei pasikalbėti su patyrusiu gydytoju, dirbančiu estetinės ir kosmetinės chirurgijos srityje – juk pasitikėtumėte jo grožio patarimais, ar ne?...

Šiandien viskas paprasčiau – SPA VILNIUS pristato prabangios kosmetikos prekės ženklą QMS Medicosmetics, kurį sukūrė Dr. Med. Erich Shulte, karjerą pradėjęs rekonstrukcinės plastinės chirurgijos srityje, o vėliau veiklą tęsęs estetikos ir kosmetinės chirurgijos srityje Vokietijoje.

Chirurgas, mokslo daktaras susidūrė su iššūkiu – jis žinojo, kaip atkurti veido formą, tačiau oda likdavo randuota ir pažeista. Todėl pradėjo mokslinius tyrimus, pirmiausia ieškodamas priemonių, gerinančių pooperacinių randų gijimą.

„Odos priežiūros mokslo pažanga man yra daugiau nei aistra – tai mano gyvenimo darbas“, – taip savo gyvenimo misiją apibūdina Dr. Med. Erichas Schulte.

Mokslinių tyrimų metu jis atrado, kad į odą įvedus kolageno ir hialurono rūgšties, sustiprėja odos regeneracija ir pagerėja odos elastingumas bei išvaizda.

„Mokslas, o ne stebuklai“, – tapo QMS Medicosmetics šūkiu ir veiklos vizija.

QMS Medicosmetics kolageno produktų sudėtyje yra aukščiausios kokybės galvijų kolageno, kad būtų pasiekta geriausių rezultatų, nes galvijų kolageno molekulinė struktūra yra artimiausia žmogaus odos kolageno struktūrai (priešingai, nei kiti grožio industrijoje dažnai naudojami kolagenai).

Klinikiniais tyrimai įrodyta, kad (reguliariai naudojant) ši kosmetika:

 • mažina raukšles;
 • stiprina odos elastingumą ir stangrumą;
 • drėkina odą, skatina hidrataciją;
 • padeda išsaugoti jaunystę.

Dr. Med. Erichas Schulte kuria pažangią kosmetiką intelektualiai moteriai, kuri supranta, kad per grožį ji gali atskleisti ir sustiprinti savo asmenybę.

QMS MEDICOSMETICS VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

  


Forlle‘d

Forlle‘d – geriausia, kokią galime Jums pasiūlyti, kosmetika iš Tekančios Saulės šalies. Šie grožio produktai kuriami pasitelkiant nanotechnologijas, taip siekiama pagerinti odos imunitetą, pristatyti kompleksinius sprendimus tam, kad oda būtų sveika, švytinti, spindinti.

Skaisti ir gaivi veido oda – tarsi ką tik prasiskleidęs sakuros žiedas.

Puoselėjami ir iš kartos į kartą perduodami magiški moteriškumo ritualai, papildyti nanotechnologijų išradimais.

Forlle’d – geriausia, kokią galime Jums pasiūlyti, kosmetika iš Tekančios Saulės šalies. Japonija yra neatsiejama nuo technologijų pažangos įvairiose srityse, tad ir šie grožio produktai kuriami pasitelkiant nanotechnologijas, taip siekiama pagerinti odos imunitetą, pristatyti kompleksinius sprendimus tam, kad oda būtų sveika, švytinti, spindinti.

Mokslininkai Forlle’d laboratorijoje sukūrė hialurono rūgštį su itin mažomis, unikaliomis 5 nm (nanometrų) dydžio molekulėmis. Dėka jų aktyvūs kosmetikos ingredientai prasiskverbia pro odos apsauginį barjerą ir pasiekia giliuosius odos sluoksnius. Tai visų produktų bazinis ingredientas.

Palyginimui, tradicinės hiaulurono rūgšties molekulės yra nuo 3000 nm iki 200 000 nm, dėl šios priežasties, jos negali prasiskverbti pro epidermio ląsteles. Forlle’d laboratorija yra šių mokslinių tyrimų pradininkė, o jų rezultatai yra saugomi patentų. Unikalūs mažos molekulinės masės komponentai ir jų deriniai atkuria ir jaunina odą ląstelių lygyje be injekcijų. Specialios formulės garantuoja neįtikėtinus, aiškiai matomus rezultatus, nes atkurtos odos funkcijos užtikrina sveiką odą.

Kita patentuota Forlle’d technologija – mažos molekulinės masės platina. Tai galingas antioksidantas, švelniai veikiantis odoje. Žinomi antioksidantai, kaip Q fermentai Q10, polifenolis ar vitaminas C, gali pašalinti tik kelis tipus aktyviojo deguonies. Platina gali detoksikuoti visų tipų aktyvųjį deguonį. Tai reiškia, kas platina pašalina visus laisvųjų radikalų tipus.

Taip pat Forlle’d patentuotas jonizuotų mineralų kompleksas formuoja naują požiūrį į subalansuotą odos mineralinę pusiausvyrą, ypač kalcio ir magnio įsisavinimą odoje.

Forlle’d kosmetikos privalumai:

 • išskirtinė, nanotechnologijomis pagrįsta odos priežiūra;
 • apsauga nuo chronologinio ir foto-senėjimo (t. y. priešlaikinio odos senėjimo);
 • odos funkcijų ir struktūros atstatymas;
 • veikia giliausiuose odos sluoksniuose;
 • tinka visų tipų odai.

Remdamiesi aukščiausios klasės japonų technologijomis ir giliu moksliniu požiūriu, mes pristatome išsamų ir technologiškai novatorišką produktų asortimentą odos profesionalams ir jų klientams.

Šiuo metu Forlle‘d yra atstovaujama pirmaujančiose klinikose, salonuose ir SPA centruose daugiau nei 40 šalių.

FORLLE‘D VEIDO PROŽIŪROS PROCEDŪROS

  


Margaret Dabbs

Margaret Dabbs – pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kuris specializuojasi kuriant  patikimus, efektyvius pėdų ir rankų priežiūros produktus. Margaret Dabbs London – pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kuris specializuojasi kuriant tiek patikimus, efektyvius pėdų ir rankų priežiūros produktus, tiek ilgalaikį veiksmingumą užtikrinančias procedūras vyrams ir moterims.

Filosofija labai paprasta – Jūsų rankos, pėdos ir kojos yra labai svarbios bendrai Jūsų išvaizdai bei visapusiškai gerovei, tad mes joms atiduodame pagarbą, kurios Jūs ir jos trokštate.

Patyrę manikiūro ir pedikiūro specialistai, kurie perduoda neprilygstamą patirtį efektyviam, ilgalaikiam senėjančios rankų ir pėdų odos puoselėjimui.

Margaret Dabbs kosmetikos produktai yra pirmasis bei patikrintas grožio receptas rankoms ir pėdoms. Jais prekiauja tik aukščiausios kokybės ir patikimiausi pasaulyje mažmeninės prekybos atstovai, o SPA specialistai atlieka rankų ir nagų puoselėjimo procedūras prabangiausiuose viešbučiuose ir SPA visame pasaulyje. Šis inovatyvus ir unikalus grožio bei sveikatos rankoms ir pėdoms derinys nutiesia tiltą grožio, prabangos ir efektyvumo rinkoje tarp dabarties ir praeities, kurią sukaupė rankų ir pėdų grožio ekspertai.

Margaret Dabbs yra pasišventusi darbui – rankų ir pėdų puoselėjimui.

MARGARET DABBS KŪNO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

  

+370 381 50102 | spaanyksciai@spavilnius.lt | Vilniaus g. 80, Anykščiai