Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS Anykščiai pelnė pasaulinį pripažinimą

2023 m. vykusiuose prabangiuose pasauliniuose „World Luxury SPA Awards“ apdovanojimuose, SPA VILNIUS Anykščiai tapo laimėtojais „Luxury Hideaway SPA“ kategorijoje. Kuo ypatinga ši nominacija ir kodėl buvo verta dalyvauti?

Ne paslaptis, kad daugybė žmonių, pavargusių nuo miesto šurmulio ir nesibaigiančios įtampos, ieško atokių kurortų, jaukių vietų, kur galėtų atgauti emocinę pusiausvyrą ir susigrąžinti energingumą. Šiam tikslui rekomenduojama gamtos apsuptis ir SPA procedūros.

SPA VILNIUS Anykščiai įsikūrę ypatingoje vietoje – poilsio kompleksą supa istorinis Anykščių šilelio miškas ir Šventosios upė. Nedidelio miestelio pakraštyje esantis SPA centras – tarsi ramybės oazė, viliojanti pušų kvapais ir medžių šlamesiu.

Modernus poilsio ir sveikatingumo kompleksas sujungia aplinką, komfortą ir autentiškas SPA procedūras. Ypatingas dėmesys skiriamas nuolatiniam klientų aptarnavimo kokybės gerinimui, siekiant sukurti jaukią prabangą. Būtent šie įgyvendinti tikslai ir sprendimai sulaukė pasaulinio pripažinimo ir pelnė apdovanojimą.

„World Luxury SPA Awards“ apdovanojimuose, vykstančiuose nuo 2010 m., kasmet dalyvauja šimtai SPA centrų iš viso pasaulio. Konkurencija didžiulė, o atrankos kriterijai išties aukšti. Siekiant tapti geriausiu ir atitikti bent vieną iš esamų kategorijų, reikia įdėti nemažai darbo.

Laimėtas apdovanojimas – tai ne tik asmeninis pripažinimas, bet ir Lietuvos garsinimas pritraukiant turistų dėmesį.

„Džiaugiamės, kad 2023 metai kupini svarbių pasiekimų – ESPA apdovanojimas, 4+ žvaigždučių suteikimas SPA VILNIUS Anykščiai viešbučiui, laimėjimas „Luxury Hideaway SPA“ kategorijoje. Tai skatina nesustoti ir nuolat tobulinti paslaugų kokybę. Kad mumis pasitikintys klientai kaskart vis atrastų kažką naujo ir vertingo jų fizinei bei emocinei gerovei,“ –  dalinasi SPA VILNIUS Anykščiai direktorė Giedrė Maumevičiūtė.

Dar nesilankėte SPA VILNIUS Anykščiai? O gal vis atidėliojate sugrįžimą? Laukiame Jūsų su išskirtinėmis SPA programomis ir karališku poilsiu gamtos apsuptyje.