Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS pelnė 2023 m. Europos kurortų asociacijos apdovanojimą

Karlovy Vary kurorte, Čekijoje vyko prestižiniai Europos kurortų asociacijos (ESPA) apdovanojimai, kuriuose pripažinimo sulaukė SPA VILNIUS Anykščiai, pelnę specialų žiuri apdovanojimą už inovatyviausią SPA koncepciją.

Apdovanojimas įteiktas už inovatyvią mitybos koncepciją, skirtą palankesnei žarnyno mikrobiomai, kuri pristatyta sveikatingumo centro Anykščiuose restorane MIŠKE. Čia buvo sukurta žarnynui draugiška mityba ir įdiegta nauja maitinimo paslaugos teikimo schema, kurios metu svečias gauna pagal jo individualius poreikius sudarytą žarnynui draugiškos mitybos rekomendacijos planą ar galimybę pasirinkti žarnynui draugiška mityba pagrįstus patiekalus.

„Siekiant visapusiškai gerai jaustis svarbu ne tik fiziškai pasirūpinti savo kūnu, bet ir pasirūpinti sveikesniu gyvenimo būdu ir aprūpinti organizmą visavertėmis medžiagomis, tuo pačiu atsisakant mažiau vertingų. Tai leidžia sustiprinti imuninę sistemą bei saugo nuo infekcijų ir smagu, kad mūsų klientai tą vertina. Džiaugiamės, kad ši, kartu su mokslininkais kurta, inovatyvi kryptis atkreipė ir žiūri dėmesį. Didelė garbė būti tarp geriausiųjų 2023 metų Europos sveikatinimo įstaigų“, – apdovanojimu džiaugėsi SPA VILNIUS Anykščiai direktorė Giedrė Maumevičiūtė.

Anykščiuose sukurta ir speciali programa nakvynei su žarnynui palankia degustacine vakariene bei atitinkamai subalansuotais pusryčiais. Tai išskirtinis dėmesys klientui, besirūpinančiam savo visapusiška sveikata ir gera jausena, kai sveikatinimą kūno procedūromis papildo subalansuota mityba – taip sukuriamas visapusiškas potyris. Naujausi tyrimai pagrindžia mitybos principų įtaką gerai savijautai bei sveikatai.

SPA VILNIUS restorano MIŠKE komanda teorines žinias apie mitybą meistriškai transformuoja į praktiškus sprendimus, derindama ingredientus tinkamai mikrobiomai mitybai bei sklandžiam žarnyno darbui. Svečiams tai suteikia daugiau pasirinkimų bei asmeninio priėjimo atsižvelgiant į jų poreikius viešnagės metu. Viešnagės metu įgytas žinias, kuriomis mielai pasidalija specialistai, rekomenduojama taikyti ir grįžus į kasdieninį ritmą. 

ESPA vienija narius iš 20 Europos šalių ir jau šeštus metus organizuoja inovacijų apdovanojimus. Tai yra renginys, suteikiantis ne tik pripažinimą, bet ir skatinantis Europos sveikatinimo bei sveikatingumo specialistus bendrauti, dalytis inovatyviomis idėjomis bei gerąja patirtimi.