Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Baseino ir pirčių kompleksas ir sporto salė (VI–VII 7.00–22.00 ir per valstybines šventes)

Trukmė : 180min.

Vidutinės mineralizacijos mineralinio vandens baseinas, baseinas vaikams, turkiška pirtis, sauna, sūkurinė vonia.

Moderni sporto salė su TechnoGym kardiosistema ir jėgos treniruokliais bei svarmenų kilnojimo zona.

! Dėmesio:
  • Vaikams iki 5 metų be papildomo mokesčio.
  • Apsilankyti baseino ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 metų galima nuo 10 iki 20 val.
  • Negyvenančius viešbutyje svečius, norinčius apsilankyti mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse kviečiame pasiteirauti dėl užimtumo prieš atvykstant tel. +370 381 50102
Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”