Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Bioptron poliarizuota šviesa

Trukmė : 10min.

Saulės šviesa pakelia nuotaiką, sugrąžina gyvenimo džiaugsmą ir jėgas. Niūriomis dienomis turbūt kiekvienas pasvajojame apie saulės spindulius ir jų teikiamą palaimą, todėl SPA VILNIUS meistrai kviečia pasilepinti ir tuo pačiu padėti savo organizmui specialia Bioptron šviesos terapija.

Neretai baiminamės, kad saulės spinduliai ne tik gydo, teikia malonumą, bet ir kelia grėsmę mūsų odai. Todėl buvo sukurtas unikalus, patentuotas Bioptron įrenginys, turintis ypatingą optinį įtaisą, išskiriantį šviesą, panašią į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, tik be mūsų sveikatai žalingų UV spindulių.

Bioptron įrenginio patekusi į organizmą šviesos energija skatina biostimuliacijos procesą, kuris aktyvuoja organizmo veiklos procesus ir skatina gijimą. Terapija gali būti skiriama kaip papildoma gydymo priemonė arba pagrindinė.

Bioptron šviesos terapijos eiga ir nauda Jums:

  • Po konsultacijos ir supažindinimo su terapija patogiai atsigulsite ir nurimsite. Specialistas papurkš drėkinamąja priemone ir nukreips šviesos spindulį į gydomąją vietą.
  • Svarbu! Kad Bioptron šviesos terapija suteiktų maksimalų rezultatą, patariame atsipalaiduoti ir leisti sau priimti šviesos gydomąjį poveikį. Be to, reikėtų laikytis rekomenduojamo kurso ir procedūrą atlikti kasdien.
  • Šviesos terapija gerina mikrocirkuliaciją, mažina skausmus, tinimus, gydo sumušimus, sausgyslių patempimus, stiprina raumenis, gerina miego kokybę ir stiprina imunitetą. Žinoma, išvardinome dar ne viską, tačiau šviesos gydomuoju poveikiu pasitikėjo net senovės egiptiečiai, romėnai ir graikai. Tad šis metodas jau yra žinomas nuo antikos laikų, tik ženkliai patobulintas bei pritaikytas šiuolaikinio žmogaus reikmėms.

Rekomendacijos: skirkite savo kūnui laiko ir, besimėgaudami mūsų SPA malonumais, atlikite Jums skirtą Bioptron kursą.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”