Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Druskų kambarys

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 30min.

Tikriausiai girdėjote, kad įvairiomis druskomis prisodrintas oras labai palankiai veikia mūsų organizmą. Daug kas važiuoja prie jūros būtent pakvėpuoti druskingu oru, tačiau pati didžiausia druskų koncentracija randama druskų kasyklų ore. Tik tam, kad pajustume gydantį druskingo oro poveikį organizmui, į druskų kasyklas vykti visai nebūtina. Šią kelionę gali atstoti haloterapijos procedūros.

Haloterapija yra nemedikamentinis gydymo ir profilaktikos metodas, kurio esmė yra dirbtinai sukurtas mikroklimatas savo parametrais artimas druskų kasyklų mikroklimatui.

Kaip vyksta ši procedūra:

  • Atvykstate 5 min. Iki seanso pradžios, kad spėtumėte persirengti specialia apranga, skirta leisti laiką druskų kambaryje, bei užsimauti antbačius;
  • Seanso metu leisite laiką patogiuose krėsluose pusiau gulimoje padėtyje, ramiai kvėpuodami pro burną ar nosį. Prašome jūsų nekalbėti, nevaikščioti ir netrukdyti kitiems svečiams.

Haloterapija yra tikrai tokia paprasta, kaip kvėptelėjimas. Patekusios į bronchus smulkios druskų dalelės veikia priešuždegimiškai. Ypatingai šią terapiją rekomenduojame žmonėms, kuriuos vargina lėtinės kvėpavimo sistemos ligos - tokios, kaip bronchinė astma, bronchektazinė liga, sinusitas, faringitas, laringitas ir pan. Taip pat žmonėms, sergantiems odos ligomis: žvyneline (psoriaze), seborėja, egzema, dermatitu ir t. t. Kadangi druskingoje aplinkoje yra gausu jodo, haloterapija tinkama ir skydliaukės ligų profilaktikai.

Periodiškai kvėpuojant druskingu oru nurimsta nervų sistema, sustiprėja bendras organizmo atsparumas.

Procedūra nerekomenduojama iš karto po apsilankymo baseine. Vaikams iki 3 metų šio gydymo rezultatai yra abejotini. Po apsilankymo druskų kambaryje patariame vartoti daugiau skysčių, kadangi kvėpuojant druskomis prisodrintu oru, kūne vyksta savotiška dehidratacija.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”