Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Druskų terapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 30min.

Tikriausiai girdėjote, kad įvairiomis druskomis prisodrintas oras labai palankiai veikia mūsų organizmą. Daug kas važiuoja prie jūros būtent pakvėpuoti druskingu oru, tačiau pati didžiausia druskų koncentracija randama druskų kasyklų ore. Tik tam, kad pajustume gydantį druskingo oro poveikį organizmui, į druskų kasyklas vykti visai nebūtina. Šią kelionę gali atstoti haloterapijos procedūros.

Haloterapija yra nemedikamentinis gydymo ir profilaktikos metodas, kurio esmė yra dirbtinai sukurtas mikroklimatas savo parametrais artimas druskų kasyklų mikroklimatui.

Kaip vyksta ši procedūra:

  • Atvykstate 5 min. Iki seanso pradžios, kad spėtumėte persirengti specialia apranga, skirta leisti laiką druskų kambaryje, bei užsimauti antbačius;
  • Seanso metu leisite laiką patogiuose krėsluose pusiau gulimoje padėtyje, ramiai kvėpuodami pro burną ar nosį. Prašome jūsų nekalbėti, nevaikščioti ir netrukdyti kitiems svečiams.

Haloterapija yra tikrai tokia paprasta, kaip kvėptelėjimas. Patekusios į bronchus smulkios druskų dalelės veikia priešuždegimiškai. Ypatingai šią terapiją rekomenduojame žmonėms, kuriuos vargina lėtinės kvėpavimo sistemos ligos - tokios, kaip bronchinė astma, bronchektazinė liga, sinusitas, faringitas, laringitas ir pan. Taip pat žmonėms, sergantiems odos ligomis: žvyneline (psoriaze), seborėja, egzema, dermatitu ir t. t. Kadangi druskingoje aplinkoje yra gausu jodo, haloterapija tinkama ir skydliaukės ligų profilaktikai.

Periodiškai kvėpuojant druskingu oru nurimsta nervų sistema, sustiprėja bendras organizmo atsparumas.

Procedūra nerekomenduojama iš karto po apsilankymo baseine. Vaikams iki 3 metų šio gydymo rezultatai yra abejotini. Po apsilankymo druskų kambaryje patariame vartoti daugiau skysčių, kadangi kvėpuojant druskomis prisodrintu oru, kūne vyksta savotiška dehidratacija.