Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

ESPA aromaterapinis masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Žmonės jau senų senovėje pastebėjo, jog rankų prisilietimais galima nuraminti, sušildyti, ar net padėti pasveikti. Šiais laikais įvairūs masažai nepraranda savo populiarumo. Masažas stiprina visą organizmą, padeda atsikratyti sveikatos bėdų, palaikyti sportinę formą, slopina nerimą bei depresyvias nuotaikas, atitolina senatvę. O masažo poveikis, sujungtas su aukštos kokybės aromaterapinių aliejų ESPA Body Oil galia tikrai gali sugrąžinti tiek fizines, tiek dvasines jėgas. Šie aliejai masažui parenkami individualiai, atsižvelgiant į kliento fizinę ir dvasinę būklę. Aromaterapinis masažas yra nuostabi profilaktinė procedūra, stiprinanti bei jauninanti visą organizmą.

Aromaterapinio masažo eiga:

  • Individuali konsultacija, kurios metu Jūs susipažinsite su eterinių aliejų kvapais bei su specialisto pagalba pasirinksite pačius tinkamiausius. Procedūros metu šie eteriniai aliejai į organizmą patenka per odą, taip pat per kvėpavimo takus bei padeda pasiekti maksimalų kūną atpalaiduojantį efektą.
  • Aromaterapinis viso kūno masažas su pasirinktu eteriniu aliejumi ESPA Body Oil.
  • Trumpas poilsis ir rekomendacijos dėl kitų procedūrų kurso bei Jums tinkamo dienos režimo.

Aromaterapinio masažo poveikis organizmui yra labai įvairiapusiškas ir daugiaplanis, tačiau galima išskirti šiuos pagrindinius punktus:

  • Giliai atsipalaiduoja išoriniai ir gilieji raumenys bei visa nervų sistema;
  • Susinormalizuoja kraujotaka, medžiagų apykaita, pagerėja kvėpavimas ir virškinimas;
  • Dingsta nemiga;
  • Išgaruoja nerimas ir depresinės nuotaikos;
  • Stiprina imunitetą;
  • Padeda pasišalinti toksinams;
  • Grįžta fizinės bei dvasinės jėgos.

Procedūra nerekomenduojama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”