Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

ESPA nugaros masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

ESPA tai pasaulyje lyderiaujančių SPA centrų ir odos priežiūros ekspertų pasirinktas prekės ženklas išsiskiriantis natūraliais produktais, kurie sudaryti iš Tri Active komponentų: iš augalų, jūros aktyviųjų elementų bei eterinių aliejų, kurie sukuria išskirtinį rezultatą.

Procedūrą sudaro :

  • Jūsų asmeninė konsultacija, individualiai parenkami masažo aliejai;
  • Atliekamas odos jautrumo testas.
  • Pėdų nuplovimas su karštomis pirštinėmis;
  • Nugaros ir dekoltė masažas su parinktu aromaterapiniu aliejumi;
  • Inhaliacija eteriniais aliejais.

Procedūros poveikis :

Aromaterapija sistemingai veikia per uoslės organus ir oda, nuramina, atpalaiduoja raumenis, sustiprina imuniteta,  gerina nuotaiką, subalansuoja arba stimuliuoja protą ir kūną, eterinių aliejų poveikis pasireiškia jau per 15-20 min.

Rekomenduojama ne dažniau kaip karta į savaitę.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”