Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

ESPA galvos, kaklo ir pečių masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

Šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas ir sėdimas darbas dažnai mums sukelia visokių nepageidaujamų pasekmių. Vienos dažniausių - nugaros, kaklo, pečių juostos ir juosmens srities skausmai. Įvairūs su įtampa bei kasdieniu stresu susiję negalavimai puola net ir aktyvų gyvenimo būdą išlaikančius žmones. Vienas veiksmingesnių metodų, padedantis ne tik atsikratyti skausmų, bet ir efektyviai šalinantis jų priežastis, yra masažas.

Masažo metu naudojami kokybiški eteriniai aliejai dar labiau sustiprina jo poveikį bei padeda klientui atsipalaiduoti.

Prieš galvos, kaklo ir pečių masažą mūsų specialistas išklausinės Jus apie Jūsų turimas sveikatos problemas bei padės pasirinkti pačius tinkamiausius ESPA Body Oil eterinius aliejus.

Po masažo Jūs dar galėsite kurį laiką patogiai pagulėti bei pailsėti. Vėliau gausite naudingus patarimus dėl Jums tinkamo dienos režimo ir rekomendacijas dėl kitų procedūrų kurso.

Būtent nugaros masažas yra reikšmingiausias žmogaus kūnui. Čia išsidėsčiusios daugybė kraujagyslių. Per nugarą eina stuburas, kuriame slypi nugaros smegenys, o nuo jų atsišakoja daugybė nervų. Taip pat nugaroje yra išsidėstę aktyvūs taškai, kuriuos veikiant galima normalizuoti atitinkamų vidaus organų darbą. Kartas nuo karto atliekamas galvos, kaklo ir pečių masažas daro aiškiai juntamą teigiamą poveikį visam organizmui:

  • Padeda atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek dvasiškai;
  • Normalizuoja kraujo ir limfos apytaką;
  • Pagreitina medžiagų apykaitą;
  • Padeda atsikratyti įvairių skausmų bei įtampų;
  • Stiprina imunitetą;
  • Padeda pasišalinti toksinams;
  • Atitolina senatvę.

Procedūra nerekomenduojama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”