Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA giliųjų raumenų masažas su karštais akmenimis 60 min.

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 60min.

Turbūt dažnas iš mūsų mažai žinome (jei apskritai žinome), kas yra gilieji raumenys, tačiau juos turime visi. Ką jie veikia mūsų kūne? Padeda išlaikyti stabilumą, apsaugo vidinius organus, palaiko juos savo vietose. Būtent jie palaiko mūsų stuburą teisingoje padėtyje, kas yra labai svarbu norint išvengti įvairių nugaros skausmų bei netaisyklingos laikysenos sukeltų sveikatos problemų. Norint palaikyti giliųjų raumenų darbą, labai svarbi yra judėjimo įvairovė. Deja, šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas juos labai silpnina, stuburas ima “nelaikyti”, atsiranda sąstingis, prasideda kitokios bėdos.

Giliuosius raumenis išjudinti padeda teisingai parinkti mankštos pratimai ir specialus masažas. Jei kartu taikysime ir viena, ir kita, rezultatai tikrai bus džiuginantys. Jei nesate iš tų žmonių, kurie mėgaujasi mankšta ir sportu, tai maža bėda. Praėję veiksmingo giliųjų raumenų masažo kursą, praturtintą kokybiškų ESPA eterinių aliejų aromatais, bet kokiu atveju pajusite, kaip:

  • Kūnas atsigauna;
  • Darosi lengviau judėti;
  • Laikysena savaime darosi vis tiesesnė.

Tai terapinis viso kūno masažas, kurio metu giliųjų raumenų įtampa pašalinama naudojant individualiai parinktus aromaterapinius aliejus, gilius ritmingus masažinius judesius ir karštus vulkaninės kilmės bazalto akmenis. Maloni šiluma, giliai prasiskverbdama į raumenis, gerina kraujotaką, malšina skausmus bei suteikia nepakartojamo lengvumo jausmą.

Šį masažą rekomenduojame, jeigu:

  • Jaučiate, jog Jums sunku nulaikyti nuosavo kūno svorį;
  • Dažnai pavargstate;
  • Jus kamuoja su netaisyklinga laikysena susiję skausmai;
  • Norite atsipalaiduoti.

Po masažo specialistas pakonsultuos dėl tolimesnio procedūrų kurso eigos bei Jums tinkamo dienos režimo.

Procedūra netinkama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”

Susijusios procedūros