Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA giliųjų raumenų masažas su karštais akmenimis 90 min.

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 90min.

Ar kada nors kelionės metu matėte veikiantį ugnikalnį?  Susipažinti su šia gamtos didybe galite ir SPA VILNIUS – ESPA masažo, vienu metu atliekamo ir rankomis, ir akmenimis metu.

Masažui naudojami vulkaninės kilmės bazaltiniai akmenys, kurie susidarė ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui  atvėso. Jų sudėtyje gausu mikro ir makroelementų, magnio ir geležies – visa tai  masažo metu jie perduoda žmogui.  Šie akmenys ypač ilgai išlaiko šilumą ir itin giliai atpalaiduoja raumenis.  Natūrali gamtos gyvybine energija masažo metu derinama su aukščiausios klasės ESPA kosmetika.

Procedūros eiga:

 • Аsmeninės konsultacijos metu specialistas įvertins Jūsų raumenų būklę bei supažindins su procedūros eiga.
 • Procedūros pradžioje atliksime kvapų pažinimą, individualaus masažo ir inhaliacijos aliejų parinkimą.
 • Masažą pradėsime nuo atpalaiduojančios aromaterapinės inhaliacijos.
 • Naudojant dilbių ir alkūnių techniką su gilesniu spaudimu bei tempimais atliksime nugaros, kojų, pilvo, dekoltė, kaklo ir rankų masažą.
 • Įtampą mažinantis galvos masažas su rausvojo molio galvos odą maitinančia kauke ESPA Pink Hair & Scalp Mud užbaigs procedūrą.
 • Pažadinimo ritualo metu specialistas pasidalins rekomendacijomis ir patarimais.
 • Po gilios raumenų terapijos poilsio kambaryje Jūsų lauks šilta vaistažolių arbata.

Procedūros poveikis:

 • Palengvina lėtinius nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja kūno raumenis,
 • Gerina kraujotaką, limfos ir virškinimo sistemų veiklą,
 • Skatina jėgų antplūdį, didina darbingumą,
 • Teigiamai veikia miego kokybę, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

Rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip kas 2-3 dienas.  

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”

Susijusios procedūros