Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

ESPA raumenis atpalaiduojanti vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Jaučiate nuovargį? Skauda, maudžia raumenis? Šilta, maloni vonia jau savaime veikia atpalaiduojančiai, tačiau pasitelkus aromaterapinius aliejus ir kitas priemones šį poveikį galima dar sustiprinti. Išbandykite mūsų SPA vonią su Fitness Bath Oil, kuri Jūsų raumenis:

  • sušildys;

  • atpalaiduos;

  • nuramins.

Tuo pačiu metu nuramins ir mintis, leis pamiršti skubius darbus, pakels nuotaiką. Jei dažnai sportuojate ar patiriate kitokį fizinį krūvį, ši procedūra sukurta Jums. Tinka ir asmenims, kurie daug sėdi, gyvena nejudriai ir raumenys dėl to įsitempia. Daug laiko neužtruksite, o poveikis tikrai pradžiugins. Prieš procedūrą mūsų specialistas supažindins Jus su eterinių aliejų kvapais bei parinks tinkamiausius. Procedūros metu šie eteriniai aliejai į organizmą patenka per odą ir per kvėpavimo takus, garuodami virš vandens. Šitaip veikliosios medžiagos veikia Jūsų kūną ir iš išorės, ir iš vidaus.

Pagrindinės medžiagos, kurios yra šiai procedūrai skirtų aliejų sudėtyje:

  • vakarų Indijos lauramedis, kuris sušildo;

  • gvazdikėlių pumpurai, kurie stimuliuoja;

  • levanda, kuri nuramina įsitempusį protą.

Procedūra tinkama visų tipų odai.

Raumenis atpalaiduojanti vonia nerekomenduojama: nėščioms ir maitinančioms mamoms, kūdikiams ir vaikams iki 16 metų. Taip pat esant tam tikriems sveikatos negalavimams, todėl prieš užsisakydami šią procedūrą pasiteiraukite jus aptarnaujančio SPA VILNIUS specialisto.