Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

ESPA veido ir galvos masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

Tai yra efektyvi veido odos ląsteles regeneruojanti procedūra. Jos metu atliekamas medžiagų apykaitą skatinantis trijų technikų veido masažas bei įtampą mažinantis galvos masažas, naudojant plaukus ir galvos odą maitinančią rausvojo molio kaukę.

Veido ir galvos masažo eiga:

 • Pirmiausia specialistas įvertins Jūsų veido odos būklę ir leis pasirinkti natūralius aliejus, kuriuos naudos procedūros metu.
 • Tuomet paruoš Jūsų veidą masažo procedūrai – nuvalys makiažą, atgaivins odą.
 • Tada Jums beliks atsipalaiduoti ir mėgautis regeneruojančiu veido masažu, susidedančiu iš trijų etapų – raumenis atpalaiduojančio, taškinio ir limfodrenažinio.
 • Baigus „dirbti“ su veidu, nepakartojamus pojūčius suteiks atpalaiduojantis galvos masažas.
 • Rausvojo molio kaukė pamaitins Jūsų plaukus, suteikdama jiems švelnumą ir žvilgesį.
 • Procedūra baigiama masažinių aliejų nuvalymu ir veido odos patepimu maitinamosiomis priemonėmis.

Po seanso neskubėkite pabėgti, nes specialistas Jums rekomenduos tolesnį dienos režimą, bei produktus, kurie padės toliau puoselėti Jūsų grožį bei sveikatą.

Masažo poveikis Jūsų organizmui:

 • Gerina kraujotaką;
 • Padeda sumažinti nuo įtampos veide susidariusias mimikos ir senatvines raukšleles;
 • Padeda nuraminti nervinę sistemą;
 • Numalšina galvos skausmus;
 • Stimuliuoja  galvoje esančias nervų galūnėles.

Veido masažai – puikus būdas, padedantis sulėtinti veido odos senėjimą. Masažas pagerina kraujotaką, suteikia veidui skaistumo. Veido  masažas, kaip profilaktinė priemonė, reikalingas ir jaunai, dar gebančiai atsinaujinti odai.

Galvos masažas efektyviai atpalaiduoja ir tonizuoja visą organizmą, skatina kraujotaką ir teigiamai veikia galvos odą, o reguliariai atliekamas, netgi sustiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą. Taip pat puikiai padeda atsikratyti nuovargio, streso ir nuolatinės įtampos pojūčių.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”