Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Karšto vandens kubilas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Jeigu mėgstate pirties procedūras, jau tikriausiai esate išbandę ir kaitinimąsi kubile. Jei ne - pats laikas tai išbandyti! Karštas vanduo ir masažo srovės atpalaiduoja raumenis, atveria odos poras, organizmas išvalomas nuo toksinų, oda tampa skaistesnė. Vandens teikiamus malonumus mėgstantiems, tačiau pirties karščio vengiantiems žmonėms tai puiki išeitis.

Tokie dideli maudynėms skirti kubilai dar senais laikais atsirado Japonijoje, Kinijoje. Dabar jie mėgstami visame pasaulyje. Priežastis paprasta: tai malonu, smagu ir sveika.

Tyrimai patvirtina, kad maudantis kubile prieš miegą, nakties poilsis tampa gilesnis ir efektyvesnis. Šaltuoju metų laiku ši procedūra sustiprins Jūsų kraujagysles, suaktyvins kraujotaką bei visą organizmą aprūpins papildomu deguonies kiekiu. Tai, ko gero, viena iš smagiausių profilaktinių metodikų, padedanti išvengti peršalimo, slogos ar gripo!

Reguliariai mėgaujantis kubilo kaitra pastebima, kad:

  • dingsta stresas, nerimas;
  • sumažėja ar dingsta nugaros skausmai;
  • gerėja lankstumas;
  • mažėja svoris (susinormalizuoja medžiagų apykaita);
  • miegas tampa kokybiškesnis;
  • atsipalaiduoja raumenys;
  • gerėja nuotaika.

Yra dar vienas teigiamas kubilo procedūrų poveikis. Juk ir patys suprantate, kad ši pramoga būna smagesnė, kai aplinkui artimi draugai, ar šeimos nariai. Na, o maloniai atsipalaidavus ir sušilus, net ir tylint, savaime formuojasi artimesni ryšiai tarp žmonių bei tarpusavio supratimas, sustiprėja bendrystė.

Taigi, kviečiame išbandyti pasikaitinimą kubile, atsipalaiduoti, sustiprinti organizmą ir smagiai praleisti laiką.

Kaina už visą kubilą. Maksimalus asmenų skaičius -8.

Rezervuojant kubilą:

  • vaišiname karšta žolelių arbata;
  • paruošime rankšluosčius.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”