Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Kiniškas pėdų masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 30min.

Taškinis pėdų masažas skaičiuoja jau ne vieną tūkstantmetį ir į mūsų kraštus atkeliavo iš Kinijos. Tai paprastas ir tuo pačiu labai efektyvus būdas, padedantis spręsti įvairias organizmo negalavimo problemas. Masažo metu balansuojama nervų sistema, gerinama energijos cirkuliacija ir šalinami streso padariniai.

Pasak kinų medicinos ir filosofijos, kiekvieno žmogaus kūne teka moteriška „In“ ir vyriška „Jan“ energijos. Jeigu sutrinka jų tėkmės balansas, pradeda formuotis įvairios ligos, prastėja nuotaika, atsiranda nuolatinis nuovargis.

Taškinis masažas gali būti dviejų rūšių – raminantis arba stimuliuojantis. Todėl galite pasirinkti, ko Jums labiau reikėtų bei norėtųsi. Terapijos metu stimuliuojant pėdų taškus, yra veikiami visi vidaus organai ir jų veiklos procesai. Priklausomai nuo norimo pasiekti tikslo, meistras skatins jų veiklą arba, priešingai, ramins pernelyg didelį aktyvumą.

Kiniško pėdų masažo eiga ir poveikis:

  • Pasisveikinę ir susipažinę su masažo procesu, atsigulsite ant nugaros ir leisitės į naujų jaudinančių potyrių kelionę. Meistras, pradėjęs švelniu šildančiu pėdų glostymu, ims specialiais judesiais stimuliuoti vieną po kito visus reikiamus taškus.
  • Bus veikiami visi vidaus organai: skydliaukė, bronchai, plaučiai, skrandis ir visa virškinimo sistema, gimda ar prostata ir kt. Taip pat atsipalaiduos akys, pasitrauks kojų ir rankų nuovargis, normalizuosis psichologinė būsena.
  • Jeigu Jums prisilietimas prie pėdų asocijavosi tik su kutenimu ir juoku, masažo metu, profesionalaus prisilietimo dėka, pajusite naują, nuostabią atsipalaidavimo palaimą ir grįžtančias jėgas.
  • Kiniškas pėdų masažas šalina fizinį nuovargį, emocinę įtampą, nerimą, nemigą, padidintą jautrumą ir kitus negalavimus. Atgausite gyvenimo džiaugsmą ir pajusite jėgų antplūdį.

Kiniško pėdų masažo nauda Jums:

  • Gerina kraujo ir medžiagų apykaitą;
  • Stiprina imunitetą ir harmonizuoja organizmo veiklą;
  • Atstato „In“ ir „Jan“ srovių pusiausvyrą bei suteikia energijos;
  • Mažina skausmus ir išlaisvina iš įtampos gniaužtų.

Rekomendacijos: patariama į terapiją eiti ne anksčiau kaip 1 val. po valgio, arba 30 min. iki jo.