Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Magnetoterapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 20min.

Ar žinojote, kad magnetinio lauko sukurtos elektros srovės gali gydyti? Tai tikrai ne to paties dažnio, kuriuo esame veikiami kasdien saulės, įvairių buitinių prietaisų, telefonų ir pan. Magnetoterapija – tai gydymo metodas, kuomet žmogaus organizmas veikiamas pastoviais arba kintamais žemo dažnio magnetiniais  laukais.  Šie laukai veikia priešuždegimiškai, mažina tinimus bei skatina audinių gijimą ir atsistatymą.

Magnetorerapija gali būti skiriama: raumenų patempimų, plyšimų bei tinimų, reumato, opų ir pragulų, dermatito, artrozės, osteoporozės ir dar daugelio kitų ligų ar traumų gydymui.

Procedūros kursas gali būti skiriamas Jūsų arba SPA VILNIUS gydytojo. Nuo ligos ar negalavimo pobūdžio priklausys terapijų trukmė ir kiekis.

Magnetoterapijos eiga ir nauda Jums:

  • Specialistas supažindins su procedūra ir atsigulę ant lovos tiesiog ilsėsitės, kol specialus prietaisas gydys Jūsų kūną. Viskas labai paprasta ir saugu. Be to, itin efektyvu.
  • Magnetoterapija dvigubai paspartina audinių atsistatymą, žaizdų gijimą.Suaktyvėję regeneracijos procesai padeda išvengti randų.  Taip pat mažina galvos ir kitų kūno dalių skausmus. Suaktyvėjusi kraujotaka aprūpina organizmą deguonimi, prasiplėtusios kraujagyslės leidžia kraujui laisvai tekėti. Koreguojama kraujo krešėjimo sistema ir mažėja širdies funkcijų sutrikimo rizika.
  • Terapija gali padėti sportininkams, patiriantiems įvairias traumas bei kenčiantiems nuo raumenų trūkimų, tinimų, sausgyslių patempimų.
  • Be to, magnetoterapija gali padėti net besiskundžiantiems nuolatiniu nuovargiu ar depresija, nes palankiai veikiama nervų sistema.

Rekomendacijos: dažniausiai yra skiriamas 10 – 12 kartų kursas, kas antrą dieną arba kasdien. Jei norite sužinoti apie terapijos taikymo tikslus plačiau, pasiteiraukite šeimos arba SPA VILNIUS gydytojo.