Masažas „Ryto klasika“ 60 min. (iki 10.00)

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė: 60min.

Rytas – tai naujos dienos pradžia, kai laukia nauji darbai, nauji potyriai ir iššūkiai. Tačiau ne kiekvienas rytas teikia džiaugsmą ir energijos antplūdį. Kartais net nesinori keltis iš lovos, o ką jau kalbėti apie kokią nors veiklą. Masažas „Ryto klasika“ įkvėps Jums jėgų visai dienai. Ši klasikinė procedūra veikia geriau nei rytinės kavos puodelis, nes:

  • Suteikia jėgų, didina žvalumą ir darbingumą.
  • Gerina medžiagų apykaitą, padeda sumažinti skausmus ir pašalina nuovargį.
  • Reguliuoja kvėpavimo ir virškinimo funkcijas, palengvina širdies veiklą.
  • Atstato ne tik fizines, bet ir emocines jėgas ir padeda kovoti su nemiga.

Atvykę į masažo kabinetą, pirmiausia pasikonsultuokite su specialistu apie savo poreikius ir masažo programą. O tada tik beliks atsipalaiduoti ir mėgautis klasikiniu viso kūno masažu. Jo metu naudojamas šiltas masažinis aliejus, įsiskverbęs į giliausias organizmo kerteles, sušildys ir atgaivins kūną. Švelnus pažadinimo ritualas iš lėto primins apie procedūros pabaigą. Išklausę specialisto rekomendacijas tolimesnei dienos eigai, atsipalaidavimo seansą užbaigsite kvapnios žolelių arbatos puodeliu.

Kartu su masažu „Ryto klasika“, net ir patys lietingiausi ir šalčiausi Jūsų rytai taps saulėti, šilti ir kupini energijos. Tad nedvejokite ir pasikraukite jėgų.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

Susijusios procedūros