Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Masažas „Ryto klasika“ (iki 10.00)

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 30min.

Kartais nutinka taip, jog ryte labai sunku susikaupti ir imtis įprastų dienos darbų. Apatija, energijos trūkumas ir bloga nuotaika mus dažnai užpuola net ir po puikiai išmiegotos nakties. Ypač žiemą – tamsiuoju metų laiku, kai taip trūksta saulės šviesos ir šilumos. Todėl, kad prižadintume organizmą ir pasikrautume jėgų, dažnai griebiamės kavos ar kitų energizuojančių gėrimų, kurie ne visada padeda.Tačiau mes žinome, kas Jums tikrai padės – masažas „Ryto klasika“.

Vien iš pavadinimo aišku, kad šis masažas turi būti atliekamas ryte. Tad, jei norite jaustis žvalūs, energingi ir pailsėję, patariame rinktis šią terapiją, nes ji:

  • Reguliuoja kvėpavimo, kraujotakos, virškinimo ir kraujodaros funkcijas, palengvina širdies darbą.
  • Pagerina medžiagų apykaitą kūno audiniuose, padeda sumažinti skausmus ir pašalinti nuovargį.
  • Padidina raumenų darbingumą ir ištvermingumą, sąnarių ir raiščių paslankumą.
  • Atstato darbingumą, fizines ir emocines žmogaus jėgas.

Vos pusvalandis ryte ir lyg naujai atgimę kibsite į darbus bei visą dieną nepritrūksite jėgų. Skirkite šį pusvalandį savo organizmo naudai, o jis atneš visokeriopą naudą Jums.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”